7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-21
Lars-Erik Gråd
Årsinkomst: Kolla Lars-Eriks lön anonymt
Personnummer: 19590419-
Ålder: 67 år
Födelsedag: 19 april 1959
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Väduren
Namnregistrering
Personnamn: Lars-Erik Gråd
Förnamn: Lars-Erik
Tilltalsnamn: Lars-Erik
Efternamn: Gråd
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 1993-10-01
Gatuadress: Smultronstigen 10
Postnummer: 792 52
Postort: Mora
Församling: Mora församling (206201)
Kommun: Mora (2062)
Län: Dalarna (20)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Lars-Erik
Lars-Erik Gråd är en man på 67 år som bor på Smultronstigen 10 i Mora. Lars-Eriks bostad är en villa på 108 kvm . Där har han bott i 32 år och 263 dagar sedan han flyttade in den 1 oktober 1993. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Lars-Erik
Informationen om Lars-Erik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Smultronstigen 10
Registrerat på adressen
792 52 Mora
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Lars-Erik Gråd (Innehavare) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Lars-Erik Gråd (Innehavare) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Lars-Erik kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Lars-Erik hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Lars-Eriks bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 108 kvm
Byggår: 1980
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Innehavare | 0 |
Mer om Lars-Erik
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
67 år (och 63 dagar)
Födelsedag
19 april (en måndag om 302 dagar)
Födelsedatum
1959-04-19 (en söndag för 24 535 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 2 år och 302 dagar (en torsdag)
Lars-Erik Gråd är en man på 67 år som bor på Smultronstigen 10 i Mora. Lars-Eriks bostad är en villa på 108 kvm . Där har han bott i 32 år och 263 dagar sedan han flyttade in den 1 oktober 1993. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Lars-Eriks postnummer, 792 52, är medelinkomsten 283 703 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 9,25 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Lars-Erik och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Mora där Lars-Erik ingår. Lars-Eriks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 35.
Lars-Erik bor tillsammans med Lisbeth Rusten. Hon är en 62 årig kvinna som flyttade in den 15 november 2017 och har bott där totalt 8 år och 218 dagar. Han är inte gift.
På Lars-Eriks nästa födelsedag fyller han 68 år. Den inträffar om 302 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 2 år och 302 dagar (en torsdag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 194 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.
Lars-Erik har 1 bolagsengagemang (
Gråd, Lars-Erik
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lars-Erik i Sverige Lars-Erik Danielsson i Älvsjö, Lars-Erik Hjälte i Sala och Lars-Erik Danielsson i Bullaren.
Informationen om Lars-Erik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Lars-Erik Gråd
Var bor Lars-Erik?
Hur gammal är Lars-Erik?
Lars-Erik Gråd är 67 år gammal och föddes den 19 april 1959. Han fyller 68 år den 19 april.
Har Lars-Erik några bolagsengagemang?
Lars-Erik har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Gråd, Lars-Erik . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Lars-Erik några fordon?
Är Lars-Erik gift?
Lars-Erik är inte gift.
Vilket telefonnummer har Lars-Erik?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Lars-Erik.
Vilket stjärntecken har Lars-Erik?
Lars-Erik har stjärntecknet Väduren.
I vilken kommun är Lars-Erik folkbokförd?
Lars-Erik Gråd är folkbokförd i Mora kommun.
Vilket län tillhör Lars-Erik?
Lars-Erik Gråd tillhör Dalarna.
Vilken församling tillhör Lars-Erik?
Lars-Erik Gråd tillhör Mora församling.