7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-10

Eddy Lennart Olsson

Årsinkomst: Kolla Eddys lön anonymt

Personnummer: 19590424- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 67 år

Födelsedag: 24 april 1959

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 18 mars

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Eddy Lennart Olsson

Förnamn: Eddy Lennart

Tilltalsnamn: Eddy

Efternamn: Olsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1960-10-17

Gatuadress: Aklejavägen 1

Postnummer: 372 39

Postort: Ronneby

Församling: Ronneby församling (108101)

Kommun: Ronneby (1081)

Län: Blekinge (10)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Eddy

Eddy Olsson är en 67 årig man och bosatt på Aklejavägen 1 i Ronneby. Hans bostad är ett radhus på 104 kvm . Han flyttade in på adressen den 17 oktober 1960 och har sammanlagt bott där i 65 år och 266 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Eddy

Informationen om Eddy kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Eddy Olsson?

Vad tjänar Eddy?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Eddys
Kreditstatus?

Nyfiken på Eddys Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Aklejavägen 1

Latitud: 56.211006   |   Longitud: 15.300432

Registrerat på adressen


Aklejavägen 1
372 39 Ronneby

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Eddy kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Eddy hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Eddys bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Radhus

Boarea: 104 kvm

Byggår: 1980

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Eddy har inga bolagsengagemang


Mer om Eddy


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

67 år (och 77 dagar)

Födelsedag

24 april (en lördag om 288 dagar)

Födelsedatum

1959-04-24 (en fredag för 24 549 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 2 år och 288 dagar (en tisdag)

Eddy Olsson är en 67 årig man och bosatt på Aklejavägen 1 i Ronneby. Hans bostad är ett radhus på 104 kvm . Han flyttade in på adressen den 17 oktober 1960 och har sammanlagt bott där i 65 år och 266 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Eddys bostadsområde, på postnummer 372 39, är 402 267 kr per år och 1,95 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Ronneby där Eddys ingår. Eddys lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 36.

Förutom Eddy bor också Camilla Olsson på adressen. Där har hon bott i 40 år och 218 dagar sedan hon först registrerades där den 4 december 1985. Eddy är gift med Camilla Olsson .

Eddys nästa födelsedag är om 288 dagar då han fyller 68 år. Hans namnsdag är om 251 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 2 år och 288 dagar (en tisdag).

Eddy har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Eddy i Sverige Eddy Wallin i Sankt Anna, Eddy Fransson i Kumla och Eddy Normark i Skara.

Informationen om Eddy kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Eddy Olsson