7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-05
Anne Elisabeth Jakobsson
Årsinkomst: Kolla Annes lön anonymt
Personnummer: 19590428-
Ålder: 67 år
Födelsedag: 28 april 1959
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Oxen
Namnregistrering
Personnamn: Anne Elisabeth Jakobsson
Förnamn: Anne Elisabeth
Tilltalsnamn: Anne
Efternamn: Jakobsson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2004-06-30
Gatuadress: Spångerumsgatan 27
Postnummer: 587 25
Postort: Linköping
Församling: Linköpings Johannelunds församling (058034)
Kommun: Linköping (0580)
Län: Östergötland (05)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Anne
Anne Jakobsson är 67 år gammal och bor på Spångerumsgatan 27 i Linköping. Hennes bostad är en villa på 104 kvm . Där har hon bott i 22 år och 5 dagar sedan hon flyttade in den 30 juni 2004. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Anne
Informationen om Anne kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Spångerumsgatan 27
Registrerat på adressen
587 25 Linköping
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Anne kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Anne hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Annes bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 104 kvm
Byggår: 1974
Bolagsengagemang | 0 st
Anne har inga bolagsengagemang
Mer om Anne
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
67 år (och 68 dagar)
Födelsedag
28 april (en onsdag om 297 dagar)
Födelsedatum
1959-04-28 (en tisdag för 24 540 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 2 år och 297 dagar (en lördag)
Anne Jakobsson är 67 år gammal och bor på Spångerumsgatan 27 i Linköping. Hennes bostad är en villa på 104 kvm . Där har hon bott i 22 år och 5 dagar sedan hon flyttade in den 30 juni 2004. Hon har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 587 25, som är Annes bostadsområde, är medelinkomsten 412 747 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,97 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Linköping där Annes ingår. Annes lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 275.
Anne delar bostaden med Kjell Skyrman, en 73 årig man. Han flyttade in den 23 juni 2004 och har bott där totalt 22 år och 12 dagar. Anne är inte gift.
Anne har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 180 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 297 dagar då hon fyller 68 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 70 år om 2 år och 297 dagar (en lördag).
Anne har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Anne i Sverige Anne Lundberg i Skivarp, Anne Honkonen i Olofström och Anne Pettersson i Skottorp.
Informationen om Anne kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Anne Jakobsson
Var bor Anne?
Hur gammal är Anne?
Anne Jakobsson är 67 år gammal och föddes den 28 april 1959. Hon fyller 68 år den 28 april.
Har Anne några bolagsengagemang?
Anne har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Anne några fordon?
Är Anne gift?
Anne är inte gift.
Vilket telefonnummer har Anne?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Anne.
Vilket stjärntecken har Anne?
Anne har stjärntecknet Oxen.
I vilken kommun är Anne folkbokförd?
Anne Jakobsson är folkbokförd i Linköping kommun.
Vilket län tillhör Anne?
Anne Jakobsson tillhör Östergötland.
Vilken församling tillhör Anne?
Anne Jakobsson tillhör Linköpings Johannelunds församling.