7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-25

Ulla-Lena Ahlsten

Årsinkomst: Kolla Ulla-Lenas lön anonymt

Personnummer: 19590428- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 67 år

Födelsedag: 28 april 1959

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Ulla-Lena Ahlsten

Förnamn: Ulla-Lena

Tilltalsnamn: Ulla-Lena

Efternamn: Ahlsten

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2026-06-16

Gatuadress: Strålstensvägen 46

Postnummer: 703 74

Postort: Örebro

Distrikt: Örebro Mikael

Församling: Mikaels församling (188030)

Kommun: Örebro (1880)

Län: Örebro (18)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Ulla-Lena

Ulla-Lena Ahlsten är 67 år gammal och bor på Strålstensvägen 46 i Örebro. Hennes bostad är ett kedjehus på 110 kvm . Där har hon bott i 39 dagar sedan hon flyttade in den 16 juni 2026. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Ulla-Lena

Informationen om Ulla-Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Ulla-Lena Ahlsten?

Vad tjänar Ulla-Lena?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Ulla-Lenas
Kreditstatus?

Nyfiken på Ulla-Lenas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Strålstensvägen 46

Latitud: 59.313650   |   Longitud: 15.187064

Registrerat på adressen


Strålstensvägen 46
703 74 Örebro

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Ulla-Lena kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Ulla-Lena hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Ulla-Lenas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Kedjehus

Boarea: 110 kvm

Byggår: 1974

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Ulla-Lena har inga bolagsengagemang


Mer om Ulla-Lena


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

67 år (och 88 dagar)

Födelsedag

28 april (en onsdag om 277 dagar)

Födelsedatum

1959-04-28 (en tisdag för 24 560 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 2 år och 277 dagar (en lördag)

Ulla-Lena Ahlsten är 67 år gammal och bor på Strålstensvägen 46 i Örebro. Hennes bostad är ett kedjehus på 110 kvm . Där har hon bott i 39 dagar sedan hon flyttade in den 16 juni 2026. Hon har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 703 74, som är Ulla-Lenas bostadsområde, är medelinkomsten 331 353 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,05 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Örebro där Ulla-Lenas ingår. Ulla-Lenas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 117.

Ulla-Lena delar bostaden med Ulf Haglind, en 75 årig man. Han flyttade in den 16 juni 2026 och har bott där totalt 39 dagar. Ulla-Lena är inte gift.

Ulla-Lena har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 160 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 277 dagar då hon fyller 68 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 70 år om 2 år och 277 dagar (en lördag).

Ulla-Lena har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ulla-Lena i Sverige Ulla-Lena Alsing i Ekerö, Ulla-Lena Reuterstrand i Mölnbo och Ulla-Lena De Pedis i Ängelholm.

Informationen om Ulla-Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Ulla-Lena Ahlsten