7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-29

Lena Maria Andersson

Årsinkomst: Kolla Lena Marias lön anonymt

Personnummer: 19590508- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 67 år

Födelsedag: 8 maj 1959

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 18 augusti

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Lena Maria Andersson

Förnamn: Lena Maria

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Andersson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1989-03-06

Gatuadress: Axel Swartlings gata 156

Postnummer: 603 77

Postort: Norrköping

Församling: Norrköpings Borgs församling (058105)

Kommun: Norrköping (0581)

Län: Östergötland (05)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Lena Maria Andersson är 67 år gammal och bor på Axel Swartlings gata 156 i Norrköping. Hennes bostad är ett radhus på 120 kvm . Där har hon bott i 37 år och 115 dagar sedan hon flyttade in den 6 mars 1989. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Lena Maria Andersson?

Vad tjänar Lena Maria?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Lena Marias
Kreditstatus?

Nyfiken på Lena Marias Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Axel Swartlings gata 156

Latitud: 58.575643   |   Longitud: 16.130038

Registrerat på adressen


Axel Swartlings gata 156
603 77 Norrköping

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Lena Maria kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Lena Maria hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Lena Marias bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Tomträtt

Bostadstyp: Radhus

Boarea: 120 kvm

Byggår: 1978

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Lena Maria har inga bolagsengagemang


Mer om Lena Maria


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

67 år (och 52 dagar)

Födelsedag

08 maj (en lördag om 313 dagar)

Födelsedatum

1959-05-08 (en fredag för 24 524 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 2 år och 313 dagar (en tisdag)

Lena Maria Andersson är 67 år gammal och bor på Axel Swartlings gata 156 i Norrköping. Hennes bostad är ett radhus på 120 kvm . Där har hon bott i 37 år och 115 dagar sedan hon flyttade in den 6 mars 1989. Hon har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 603 77, som är Lena Marias bostadsområde, är medelinkomsten 298 551 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 8,09 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Norrköping där Lena Marias ingår. Lena Marias lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 206.

Lena Maria delar bostaden med Reino Andersson, en 67 årig man. Han flyttade in den 1 mars 1999 och har bott där totalt 27 år och 120 dagar. Lena Maria är gift med Reino Andersson .

Lena Maria har namnsdag om 50 dagar och nästa födelsedag inträffar om 313 dagar då hon fyller 68 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 70 år om 2 år och 313 dagar (en tisdag).

Namnet Lena är 'Kortform av Magdalena och Helena'.

Lena Maria har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lena Maria i Sverige Lena Killgren Jonsson i Falun, Maria Forsblom i Ekerö och Maria Kihlstedt i Falkenberg.

Informationen om Lena Maria kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Lena Maria Andersson