7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-20

Eva Birgitta Lotta Blancér

Årsinkomst: Kolla Birgittas lön anonymt

Personnummer: 19590523- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 67 år

Födelsedag: 23 maj 1959

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 7 oktober

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Eva Birgitta Lotta Blancér

Förnamn: Eva Birgitta Lotta

Tilltalsnamn: Birgitta

Efternamn: Blancér

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2026-03-31

Gatuadress: Sköndalsvägen 5

Postnummer: 139 50

Postort: Värmdö

Distrikt: Värmdö

Församling: Värmdö församling (012001)

Kommun: Värmdö (0120)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Birgitta

Birgitta Blancér är en 67 årig kvinna och bosatt på Sköndalsvägen 5 i Värmdö. Hennes bostad är en villa på 125 kvm . Hon flyttade in på adressen den 31 mars 2026 och har sammanlagt bott där i 111 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Birgitta

Informationen om Birgitta kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Birgitta Blancér?

Vad tjänar Birgitta?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Birgittas
Kreditstatus?

Nyfiken på Birgittas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Sköndalsvägen 5

Latitud: 59.360172   |   Longitud: 18.508793

Registrerat på adressen


Sköndalsvägen 5
139 50 Värmdö

Företag på adressen | 2 st



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Birgitta kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Birgitta hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Birgittas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 125 kvm

Byggår: 1988

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Birgitta har inga bolagsengagemang


Mer om Birgitta


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

67 år (och 58 dagar)

Födelsedag

23 maj (en söndag om 307 dagar)

Födelsedatum

1959-05-23 (en lördag för 24 530 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 2 år och 307 dagar (en onsdag)

Birgitta Blancér är en 67 årig kvinna och bosatt på Sköndalsvägen 5 i Värmdö. Hennes bostad är en villa på 125 kvm . Hon flyttade in på adressen den 31 mars 2026 och har sammanlagt bott där i 111 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Birgittas bostadsområde, på postnummer 139 50, är 463 151 kr per år och 3,36 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Värmdö där Birgittas ingår. Birgittas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 87.

Förutom Birgitta bor också Kjell Andersson på adressen. Där har han bott i 111 dagar sedan han först registrerades där den 31 mars 2026. Birgitta är gift med Kjell Andersson .

Birgittas nästa födelsedag är om 307 dagar då hon fyller 68 år. Hennes namnsdag är om 79 dagar och hennes nästa jubileum är när hon fyller 70 år om 2 år och 307 dagar (en onsdag).

Namnet Birgitta är 'Nordisk ombildning av ett keltiskt namn med bet. ’den höga’'.

Birgitta har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Birgitta i Sverige Birgitta Selstig Nilsson i Oxelösund, Birgitta Falk Ulfbåge i Ljusterö och Birgitta Söndergaard i Stockholm.

Informationen om Birgitta kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Birgitta Blancér