7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-30

Lena Marie Björck

Årsinkomst: Kolla Lenas lön anonymt

Personnummer: 19590531- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 67 år

Födelsedag: 31 maj 1959

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 18 augusti

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Lena Marie Björck

Förnamn: Lena Marie

Tilltalsnamn: Lena

Efternamn: Björck

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2019-08-15

Gatuadress: Repslagaregatan 3 C lgh 1301

Våning & dörr: 3 våningen, dörr 1 från vänster

Postnummer: 413 18

Postort: Göteborg

Distrikt: Masthugget

Församling: Göteborgs Masthuggs församling (148012)

Kommun: Göteborg (1480)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Lena

Lena Björck är 67 år och bosatt på Repslagaregatan 3 C lgh 1301 i Göteborg. Hon bor i en lägenhet med 4 rum på 107 kvm . Där har hon bott i 6 år och 319 dagar sedan hon flyttade in den 15 augusti 2019. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Lena

Informationen om Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Lena Björck?

Vad tjänar Lena?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Lenas
Kreditstatus?

Nyfiken på Lenas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Repslagaregatan 3 C lgh 1301

Latitud: 57.696158   |   Longitud: 11.937700

Registrerat på adressen


Repslagaregatan 3 C lgh 1301
413 18 Göteborg

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Lena kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Lena hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Lenas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 4

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 107 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1992

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Bostadsrättsförening Repslagaregatan 3 Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot, Ordförande Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot, Ordförande 0

Mer om Lena


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

67 år (och 30 dagar)

Födelsedag

31 maj (en måndag om 335 dagar)

Födelsedatum

1959-05-31 (en söndag för 24 502 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 2 år och 335 dagar (en torsdag)

Lena Björck är 67 år och bosatt på Repslagaregatan 3 C lgh 1301 i Göteborg. Hon bor i en lägenhet med 4 rum på 107 kvm . Där har hon bott i 6 år och 319 dagar sedan hon flyttade in den 15 augusti 2019. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

I området som hon bor just nu, på postnummer 413 18, är medelinkomsten 420 991 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,33 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Göteborg där Lena ingår. Lenas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 124.

Lena bor tillsammans med David Björck. Han har bott på Repslagaregatan 3 C lgh 1301 i totalt 6 år och 319 dagar sedan han först registrerades på adressen den 15 augusti 2019. Hon är gift med David Björck .

Lena fyller 68 år om 335 dagar och har namnsdag om 49 dagar. Hennes nästa jubileum sker när hon fyller 70 år om 2 år och 335 dagar (en torsdag).

Namnet Lena är 'Kortform av Magdalena och Helena'.

Lena har 1 bolagsengagemang ( Bostadsrättsförening Repslagaregatan 3 ).

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lena i Sverige Lena Killgren Jonsson i Falun, Lena Ranehag i Kungshamn och Lena Natt och Dag i Skivarp.

Informationen om Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Lena Björck