7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-22

Bo Thomas Hessius Ekman

Årsinkomst: Kolla Thomas lön anonymt

Personnummer: 19590604- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 67 år

Födelsedag: 4 juni 1959

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 5 juni

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Bo Thomas Hessius Ekman

Förnamn: Bo Thomas

Tilltalsnamn: Thomas

Efternamn: Ekman

Mellannamn: Hessius

Folkbokföring

Adressändring: 2007-08-27

Gatuadress: Lindhagensgatan 53 lgh 1303

Våning & dörr: 3 våningen, dörr 3 från vänster

Postnummer: 112 43

Postort: Stockholm

Församling: Västermalms församling (018019)

Kommun: Stockholm (0180)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Thomas

Thomas Hessius Ekman är en 67 årig man och bosatt på Lindhagensgatan 53 lgh 1303 i Stockholm. Hans bostad är en lägenhet med 4 rum på 99 kvm . Han flyttade in på adressen den 27 augusti 2007 och har sammanlagt bott där i 18 år och 299 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Thomas

Informationen om Thomas kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Thomas Ekman?

Vad tjänar Thomas?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Thomas
Kreditstatus?

Nyfiken på Thomas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Lindhagensgatan 53 lgh 1303

Latitud: 59.332496   |   Longitud: 18.017958

Registrerat på adressen


Lindhagensgatan 53 lgh 1303
112 43 Stockholm

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
CAVALIER KING CHARLES SPANIEL Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2024-07-16 (1 år) Ägare Thomas Hessius Ekman Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2024-07-16 (1 år) Thomas Hessius Ekman Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Thomas kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Thomas hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Thomas bostad


Fakta om bostaden

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 4

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 99 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Ingela Hessius AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2025 Omsättning (MSEK) 1,2 Vinst (MSEK) 0
Aktiebolag Aktiv
Styrelsesuppleant 0 2025 1,2 0

Mer om Thomas


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

67 år (och 18 dagar)

Födelsedag

04 juni (en fredag om 347 dagar)

Födelsedatum

1959-06-04 (en torsdag för 24 490 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 2 år och 347 dagar (en måndag)

Thomas Hessius Ekman är en 67 årig man och bosatt på Lindhagensgatan 53 lgh 1303 i Stockholm. Hans bostad är en lägenhet med 4 rum på 99 kvm . Han flyttade in på adressen den 27 augusti 2007 och har sammanlagt bott där i 18 år och 299 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Thomas bostadsområde, på postnummer 112 43, är 473 342 kr per år och 3,36 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Thomas ingår. Thomas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 94.

Förutom Thomas bor också Ingela Ekman Hessius på adressen. Där har hon bott i 25 år och 81 dagar sedan hon först registrerades där den 2 april 2001. På adressen finns också en hund registrerad som Thomas är ägare till. Thomas är gift med Ingela Ekman Hessius .

Thomas nästa födelsedag är om 347 dagar då han fyller 68 år. Hans namnsdag är om 348 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 2 år och 347 dagar (en måndag).

Namnet Bo är 'Nordiskt namn med bet. ’den bofaste’'.

Thomas har 1 bolagsengagemang ( Ingela Hessius AB ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Thomas i Sverige Thomas Sjögren i Göteborg, Thomas Carlström i Ornö och Thomas Ritter i Stockholm.

Informationen om Thomas kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Thomas Hessius Ekman