7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-07

Lennart Olav Törner

Årsinkomst: Kolla Lennart Olavs lön anonymt

Personnummer: 19590620- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 67 år

Födelsedag: 20 juni 1959

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 28 september

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Lennart Olav Törner

Förnamn: Lennart Olav

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Törner

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2007-07-31

Gatuadress: Tjädervägen 40

Postnummer: 167 66

Postort: Bromma

Församling: Västerleds församling (018029)

Kommun: Stockholm (0180)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Lennart Olav Törner är en man på 67 år som bor på Tjädervägen 40 i Bromma. bostad är en villa på 133 kvm . Där har han bott i 18 år och 341 dagar sedan han flyttade in den 31 juli 2007. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Lennart Olav Törner?

Vad tjänar Lennart Olav?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Lennart Olavs
Kreditstatus?

Nyfiken på Lennart Olavs Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Tjädervägen 40

Latitud: 59.325608   |   Longitud: 17.948533

Registrerat på adressen


Tjädervägen 40
167 66 Bromma

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Lennart Olav kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Lennart Olav hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Lennart Olavs bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 133 kvm

Byggår: 1927

Illustration stad

Bolagsengagemang | 2 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Fastighetsbolaget Granit o Marmor i Danderyd AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot, VD Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 50-75% Bokslut 2025 Omsättning (MSEK) 1,5 Vinst (MSEK) 0,6
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot, VD 50-75% 2025 1,5 0,6
Stenfirma Bror Törner AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot, VD Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 50-75% Bokslut 2025 Omsättning (MSEK) 24,7 Vinst (MSEK) 3,6
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot, VD 50-75% 2025 24,7 3,6

Mer om Lennart Olav


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

67 år (och 17 dagar)

Födelsedag

20 juni (en söndag om 348 dagar)

Födelsedatum

1959-06-20 (en lördag för 24 489 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 2 år och 348 dagar (en onsdag)

Lennart Olav Törner är en man på 67 år som bor på Tjädervägen 40 i Bromma. bostad är en villa på 133 kvm . Där har han bott i 18 år och 341 dagar sedan han flyttade in den 31 juli 2007. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Lennart Olavs postnummer, 167 66, är medelinkomsten 1 328 313 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,18 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Lennart Olav och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Lennart Olav ingår. Lennart Olavs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 55.

Lennart Olav bor tillsammans med Monica Törner. Hon är en 65 årig kvinna som flyttade in den 31 juli 2007 och har bott där totalt 18 år och 341 dagar. Han är gift med Monica Törner .

På Lennart Olavs nästa födelsedag fyller han 68 år. Den inträffar om 348 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 2 år och 348 dagar (en onsdag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 83 dagar.

Namnet Lennart är 'Lågtysk form av Leonard'.

Lennart Olav har 2 bolagsengagemang ( Fastighetsbolaget Granit o Marmor i Danderyd AB och Stenfirma Bror Törner AB ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lennart Olav i Sverige Lennart Jansson i Djurhamn, Olav Aklestad i Höllviken och Olav Nielsen Rydholm i Eksjö.

Informationen om Lennart Olav kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Lennart Olav Törner