7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-28
Jan Sören Långberg
Årsinkomst: Kolla Sörens lön anonymt
Personnummer: 19590703-
Ålder: 66 år
Födelsedag: 3 juli 1959
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 23 oktober
Stjärntecken: Kräftan
Namnregistrering
Personnamn: Jan Sören Långberg
Förnamn: Jan Sören
Tilltalsnamn: Sören
Efternamn: Långberg
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 1987-02-02
Gatuadress: Klippen 133
Postnummer: 924 94
Postort: Sorsele
Församling: Sorsele församling (242201)
Kommun: Sorsele (2422)
Län: Västerbotten (24)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Sören
Sören Långberg är en 66 årig man och bosatt på Klippen 133 i Sorsele. Hans bostad är en villa på 87 kvm . Han flyttade in på adressen den 2 februari 1987 och har sammanlagt bott där i 39 år och 146 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Sören
Informationen om Sören kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Klippen 133
Registrerat på adressen
924 94 Sorsele
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Jan Sören Långberg (Innehavare) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Jan Sören Långberg (Innehavare) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2016-05-30 (10 år) Ägare Marie-Louise Båtsman Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2016-05-30 (10 år) | Marie-Louise Båtsman | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Sören kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Sören hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Sörens bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 87 kvm
Byggår: 1985
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Innehavare | 0 |
Mer om Sören
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
66 år (och 360 dagar)
Födelsedag
03 juli (en fredag om 5 dagar)
Födelsedatum
1959-07-03 (en fredag för 24 467 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 3 år och 5 dagar (en tisdag)
Sören Långberg är en 66 årig man och bosatt på Klippen 133 i Sorsele. Hans bostad är en villa på 87 kvm . Han flyttade in på adressen den 2 februari 1987 och har sammanlagt bott där i 39 år och 146 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Sörens bostadsområde, på postnummer 924 94, är 347 235 kr per år och 6,68 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Sorsele där Sörens ingår. Sörens lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 16.
Förutom Sören bor också Marie-Louise Båtsman på adressen. Där har hon bott i 36 år och 92 dagar sedan hon först registrerades där den 28 mars 1990. På adressen finns också en hund registrerad som Sören inte är ägare till. Sören är inte gift.
Sörens nästa födelsedag är om 5 dagar då han fyller 67 år. Hans namnsdag är om 117 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 3 år och 5 dagar (en tisdag).
Namnet Sören är 'Dansk form av det latinska namnet Severi´nus (se Severin)'.
Sören har 1 bolagsengagemang (
Långberg, Sören
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Sören i Sverige Sören Gyll i Bålsta, Sören Karlsson i Hölö och Sören Ingemarsson i Sävsjö.
Informationen om Sören kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Sören Långberg
Var bor Sören?
Hur gammal är Sören?
Sören Långberg är 66 år gammal och föddes den 3 juli 1959. Han fyller 67 år den 3 juli.
Har Sören några bolagsengagemang?
Sören har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Långberg, Sören . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Sören några fordon?
Är Sören gift?
Sören är inte gift.
Vilket telefonnummer har Sören?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Sören.
Vilket stjärntecken har Sören?
Sören har stjärntecknet Kräftan.
I vilken kommun är Sören folkbokförd?
Sören Långberg är folkbokförd i Sorsele kommun.
Vilket län tillhör Sören?
Sören Långberg tillhör Västerbotten.
Vilken församling tillhör Sören?
Sören Långberg tillhör Sorsele församling.