7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-12

Jan Lennart Hagman

Årsinkomst: Kolla Jans lön anonymt

Personnummer: 19590716- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 66 år

Födelsedag: 16 juli 1959

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 11 januari

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Jan Lennart Hagman

Förnamn: Jan Lennart

Tilltalsnamn: Jan

Efternamn: Hagman

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2023-03-01

Gatuadress: Åkerbyvägen 5

Postnummer: 715 72

Postort: Stora Mellösa

Distrikt: Stora Mellösa

Församling: Kvismare församling (188016)

Kommun: Örebro (1880)

Län: Örebro (18)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Jan

Jan Hagman är en 66 årig man bosatt i Örebro kommun. Han bor i en villa på 85 kvm . Där har han bott i sammanlagt 3 år och 133 dagar sedan 1 mars 2023. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Jan

Informationen om Jan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Jan Hagman?

Vad tjänar Jan?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Jans
Kreditstatus?

Nyfiken på Jans Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Åkerbyvägen 5

Latitud: 59.211330   |   Longitud: 15.498217

Registrerat på adressen


Åkerbyvägen 5
715 72 Stora Mellösa

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Jan kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Jan hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Jans bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 85 kvm

Byggår: 1965

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Jan har inga bolagsengagemang


Mer om Jan


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

66 år (och 361 dagar)

Födelsedag

16 juli (en torsdag om 4 dagar)

Födelsedatum

1959-07-16 (en torsdag för 24 468 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 3 år och 4 dagar (en måndag)

Jan Hagman är en 66 årig man bosatt i Örebro kommun. Han bor i en villa på 85 kvm . Där har han bott i sammanlagt 3 år och 133 dagar sedan 1 mars 2023. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I Jans bostadsområde, på postnummer 715 72, har 3,26 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 358 089 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Örebro där Jans ingår. Jans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 325.

Jan bor tillsammans med en 62 årig kvinna vid namn Tina Mathsson Hagman. Hon registrerades på adressen den 1 mars 2023, och har bott där totalt 3 år och 133 dagar. Han är gift med Tina Mathsson Hagman .

Vill du fira Jans födelsedag ska du gratulera honom om 4 dagar då han fyller 67 år. Andra tillfällen att fira är hans namnsdag som inträffar om 183 dagar och hans nästa jubileum när han fyller 70 år om 3 år och 4 dagar (en måndag).

Namnet Jan är 'Tyskt namn, urspr. en lågtysk form av Johan'.

Jan har inga bolagsengagemang.

De tre mest eftersökta Jan i Sverige det senaste kvartalet är Jan Rippe i Västra Frölunda, Jan Aronsson i Torslanda och Jan Andersson i Lidingö.

Informationen om Jan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Jan Hagman