7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-05
Synnöve Tröen
Årsinkomst: Kolla Synnöves lön anonymt
Personnummer: 19590729-
Ålder: 66 år
Födelsedag: 29 juli 1959
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Lejonet
Telefon: 073-4445767
Namnregistrering
Personnamn: Synnöve Tröen
Förnamn: Synnöve
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Tröen
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2015-06-22
Gatuadress: Stigbergsvägen 2 B lgh 1302
Våning & dörr: 3 våningen, dörr 2 från vänster
Postnummer: 752 42
Postort: Uppsala
Församling: Helga Trefaldighets församling (038002)
Kommun: Uppsala (0380)
Län: Uppsala (03)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Synnöve Tröen är en kvinna på 66 år som bor på Stigbergsvägen 2 B lgh 1302 i Uppsala. bostad är en lägenhet med 5 rum på 102 kvm . Där har hon bott i 11 år och 13 dagar sedan hon flyttade in den 22 juni 2015. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Stigbergsvägen 2 B lgh 1302
Registrerat på adressen
752 42 Uppsala
Personer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Synnöve kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Synnöve hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Synnöves bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 5
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 102 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1959
Bolagsengagemang | 0 st
Synnöve har inga bolagsengagemang
Mer om Synnöve
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
66 år (och 341 dagar)
Födelsedag
29 juli (en onsdag om 24 dagar)
Födelsedatum
1959-07-29 (en onsdag för 24 448 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 3 år och 24 dagar (en söndag)
Synnöve Tröen är en kvinna på 66 år som bor på Stigbergsvägen 2 B lgh 1302 i Uppsala. bostad är en lägenhet med 5 rum på 102 kvm . Där har hon bott i 11 år och 13 dagar sedan hon flyttade in den 22 juni 2015. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
På Synnöves postnummer, 752 42, är medelinkomsten 352 262 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,50 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Synnöve och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Uppsala där Synnöve ingår. Synnöves lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 158.
Synnöve bor tillsammans med 2 personer: Fredrik Nordström , Cornelia Klefelt . Hon är inte gift.
På Synnöves nästa födelsedag fyller hon 67 år. Den inträffar om 24 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 70 år om 3 år och 24 dagar (en söndag). Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 180 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.
Synnöve har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Synnöve i Sverige Synnöve Häggdin i Härnösand, Synnöve Foghed Gillberg i Halmstad och Synnöve Hafdell Eidensjö i Stockholm.
Informationen om Synnöve kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Telefonnummer
073-4445767 076-1400956
Andra möjliga format
Läs merMinska
0046734445767 +46734445767 +4673-4445767 +4673-444 57 67 0734445767 073-4445767 073-444 57 67 073 444 57 67 073 4445767 0046761400956 +46761400956 +4676-1400956 +4676-140 09 56 0761400956 076-1400956 076-140 09 56 076 140 09 56 076 1400956
Vanliga frågor om Synnöve Tröen
Var bor Synnöve?
Hur gammal är Synnöve?
Synnöve Tröen är 66 år gammal och föddes den 29 juli 1959. Hon fyller 67 år den 29 juli.
Har Synnöve några bolagsengagemang?
Synnöve har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Synnöve några fordon?
Är Synnöve gift?
Synnöve är inte gift.
Vilket telefonnummer har Synnöve?
Det telefonnummer som finns registrerat för Synnöve är 073-4445767. Hon har även fler nummer registrerade.
Vilket stjärntecken har Synnöve?
Synnöve har stjärntecknet Lejonet.
I vilken kommun är Synnöve folkbokförd?
Synnöve Tröen är folkbokförd i Uppsala kommun.
Vilket län tillhör Synnöve?
Synnöve Tröen tillhör Uppsala.
Vilken församling tillhör Synnöve?
Synnöve Tröen tillhör Helga Trefaldighets församling.