7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-04
Kjell-Åke Carino Svensson
Årsinkomst: Kolla Kjell-Åkes lön anonymt
Personnummer: 19590904-
Ålder: 66 år
Födelsedag: 4 september 1959
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Jungfrun
Namnregistrering
Personnamn: Kjell-Åke Carino Svensson
Förnamn: Kjell-Åke Carino
Tilltalsnamn: Kjell-Åke
Efternamn: Svensson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2007-07-01
Gatuadress: Ekvägen 9
Postnummer: 294 77
Postort: Sölvesborg
Församling: Ivetofta-Gualövs församling (127201)
Kommun: Bromölla (1272)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Kjell-Åke
Kjell-Åke Svensson är en 66 årig man och bosatt på Ekvägen 9 i Sölvesborg. Hans bostad är en villa på 100 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 juli 2007 och har sammanlagt bott där i 19 år och 3 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Kjell-Åke
Informationen om Kjell-Åke kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Ekvägen 9
Registrerat på adressen
294 77 Sölvesborg
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag på adressen | 2 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Lön |
Aktiv | ||
|
Ansvarig Lön |
Aktiv |
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Kjell-Åke kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Kjell-Åke hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Kjell-Åkes bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 100 kvm
Byggår: 1929
Bolagsengagemang | 0 st
Kjell-Åke har inga bolagsengagemang
Mer om Kjell-Åke
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
66 år (och 303 dagar)
Födelsedag
04 september (en fredag om 62 dagar)
Födelsedatum
1959-09-04 (en fredag för 24 410 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 3 år och 62 dagar (en tisdag)
Kjell-Åke Svensson är en 66 årig man och bosatt på Ekvägen 9 i Sölvesborg. Hans bostad är en villa på 100 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 juli 2007 och har sammanlagt bott där i 19 år och 3 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Kjell-Åkes bostadsområde, på postnummer 294 77, är 418 748 kr per år och 2,19 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Bromölla där Kjell-Åkes ingår. Kjell-Åkes lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 13.
Förutom Kjell-Åke bor också Andrea Bilacz på adressen. Där har hon bott i 19 år och 3 dagar sedan hon först registrerades där den 1 juli 2007. Kjell-Åke är inte gift.
Kjell-Åkes nästa födelsedag är om 62 dagar då han fyller 67 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 181 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 3 år och 62 dagar (en tisdag).
Kjell-Åke har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Kjell-Åke i Sverige Kjell-Åke Bergqvist i Västerås, Kjell-Åke Markusson i Edsvalla och Kjell-Åke Stoneblaster i Växjö.
Informationen om Kjell-Åke kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Kjell-Åke Svensson
Var bor Kjell-Åke?
Hur gammal är Kjell-Åke?
Kjell-Åke Svensson är 66 år gammal och föddes den 4 september 1959. Han fyller 67 år den 4 september.
Har Kjell-Åke några bolagsengagemang?
Kjell-Åke har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Kjell-Åke några fordon?
Är Kjell-Åke gift?
Kjell-Åke är inte gift.
Vilket telefonnummer har Kjell-Åke?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Kjell-Åke.
Vilket stjärntecken har Kjell-Åke?
Kjell-Åke har stjärntecknet Jungfrun.
I vilken kommun är Kjell-Åke folkbokförd?
Kjell-Åke Svensson är folkbokförd i Bromölla kommun.
Vilket län tillhör Kjell-Åke?
Kjell-Åke Svensson tillhör Skåne.
Vilken församling tillhör Kjell-Åke?
Kjell-Åke Svensson tillhör Ivetofta-Gualövs församling.