7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-04
Dragan Milic
Årsinkomst: Kolla Dragans lön anonymt
Personnummer: 19590906-
Ålder: 66 år
Födelsedag: 6 september 1959
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Jungfrun
Namnregistrering
Personnamn: Dragan Milic
Förnamn: Dragan
Tilltalsnamn: Dragan
Efternamn: Milic
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2010-04-01
Gatuadress: Västra Esplanaden 2 E lgh 1102
Våning & dörr: 1 våningen, dörr 2 från vänster
Postnummer: 576 35
Postort: Sävsjö
Församling: Sävsjö församling (068401)
Kommun: Sävsjö (0684)
Län: Jönköping (06)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Dragan
Dragan Milic är en 66 årig man bosatt i Sävsjö kommun. Han bor i en lägenhet med 1 rum på 40 kvm . Där har han bott i sammanlagt 16 år och 94 dagar sedan 1 april 2010. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Dragan
Informationen om Dragan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Västra Esplanaden 2 E lgh 1102
Registrerat på adressen
576 35 Sävsjö
Telefonnummer
Företag på adressen | 2 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Lön |
Aktiv | ||
|
Ansvarig Lön |
Aktiv |
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Dragan kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Dragan hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Dragans bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 1
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 40 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1976
Bolagsengagemang | 0 st
Dragan har inga bolagsengagemang
Mer om Dragan
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
66 år (och 301 dagar)
Födelsedag
06 september (en söndag om 64 dagar)
Födelsedatum
1959-09-06 (en söndag för 24 408 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 3 år och 64 dagar (en torsdag)
Dragan Milic är en 66 årig man bosatt i Sävsjö kommun. Han bor i en lägenhet med 1 rum på 40 kvm . Där har han bott i sammanlagt 16 år och 94 dagar sedan 1 april 2010. Han har inte någon särskild adress registrerad.
I Dragans bostadsområde, på postnummer 576 35, har 8,13 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 320 846 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Sävsjö där Dragans ingår. Dragans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 21.
Dragan bor tillsammans med en 68 årig kvinna vid namn Branka Milic. Hon registrerades på adressen den 15 maj 2012, och har bott där totalt 14 år och 50 dagar. Han är gift med Branka Milic .
Vill du fira Dragans födelsedag ska du gratulera honom om 64 dagar då han fyller 67 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 181 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 3 år och 64 dagar (en torsdag).
Dragan har inga bolagsengagemang.
De tre mest eftersökta Dragan i Sverige det senaste kvartalet är Dragan Umicevic i Nykvarn, Dragan Gajic i Södertälje och Dragan Vasic i Huskvarna.
Informationen om Dragan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Dragan Milic
Var bor Dragan?
Hur gammal är Dragan?
Dragan Milic är 66 år gammal och föddes den 6 september 1959. Han fyller 67 år den 6 september.
Har Dragan några bolagsengagemang?
Dragan har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Dragan några fordon?
Är Dragan gift?
Dragan är gift med Branka Milic.
Vilket telefonnummer har Dragan?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Dragan.
Vilket stjärntecken har Dragan?
Dragan har stjärntecknet Jungfrun.
I vilken kommun är Dragan folkbokförd?
Dragan Milic är folkbokförd i Sävsjö kommun.
Vilket län tillhör Dragan?
Dragan Milic tillhör Jönköping.
Vilken församling tillhör Dragan?
Dragan Milic tillhör Sävsjö församling.