7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-21
Hjördis Agneta Kristiansson
Årsinkomst: Kolla Agnetas lön anonymt
Personnummer: 19590919-
Ålder: 66 år
Födelsedag: 19 september 1959
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 21 januari
Stjärntecken: Jungfrun
Namnregistrering
Personnamn: Hjördis Agneta Kristiansson
Förnamn: Hjördis Agneta
Tilltalsnamn: Agneta
Efternamn: Kristiansson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2016-10-04
Gatuadress: Lojovägen 67 lgh 1102
Våning & dörr: 1 våningen, dörr 2 från vänster
Postnummer: 181 47
Postort: Lidingö
Distrikt: Lidingö
Församling: Lidingö församling (018601)
Kommun: Lidingö (0186)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Agneta
Agneta Kristiansson är en kvinna på 66 år som bor på Lojovägen 67 lgh 1102 i Lidingö. Agnetas bostad är en lägenhet med 3 rum på 78 kvm . Där har hon bott i 9 år och 290 dagar sedan hon flyttade in den 4 oktober 2016. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Agneta
Informationen om Agneta kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Lojovägen 67 lgh 1102
Registrerat på adressen
181 47 Lidingö
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Agneta kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Agneta hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Agnetas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 3
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 78 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1973
Bolagsengagemang | 0 st
Agneta har inga bolagsengagemang
Mer om Agneta
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
66 år (och 305 dagar)
Födelsedag
19 september (en lördag om 60 dagar)
Födelsedatum
1959-09-19 (en lördag för 24 412 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 3 år och 60 dagar (en onsdag)
Agneta Kristiansson är en kvinna på 66 år som bor på Lojovägen 67 lgh 1102 i Lidingö. Agnetas bostad är en lägenhet med 3 rum på 78 kvm . Där har hon bott i 9 år och 290 dagar sedan hon flyttade in den 4 oktober 2016. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
På Agnetas postnummer, 181 47, är medelinkomsten 769 501 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,14 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Agneta och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Lidingö där Agneta ingår. Agnetas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 64.
Agneta bor tillsammans med Johan Kristiansson. Han är en 67 årig man som flyttade in den 18 juli 2000 och har bott där totalt 26 år och 3 dagar. Hon är gift med Johan Kristiansson .
På Agnetas nästa födelsedag fyller hon 67 år. Den inträffar om 60 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 70 år om 3 år och 60 dagar (en onsdag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 184 dagar.
Namnet Agneta är 'Latiniserad form av Agnes'.
Agneta har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Agneta i Sverige Agneta Sjödin i Nacka Strand, Agneta Sjöstedt i Katrineholm och Agneta Ståler Jackson i Enskededalen.
Informationen om Agneta kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Agneta Kristiansson
Var bor Agneta?
Hur gammal är Agneta?
Agneta Kristiansson är 66 år gammal och föddes den 19 september 1959. Hon fyller 67 år den 19 september.
Har Agneta några bolagsengagemang?
Agneta har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Agneta några fordon?
Är Agneta gift?
Agneta är gift med Johan Kristiansson.
Vilket telefonnummer har Agneta?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Agneta.
Vilket stjärntecken har Agneta?
Agneta har stjärntecknet Jungfrun.
I vilken kommun är Agneta folkbokförd?
Agneta Kristiansson är folkbokförd i Lidingö kommun.
Vilket län tillhör Agneta?
Agneta Kristiansson tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Agneta?
Agneta Kristiansson tillhör Lidingö församling.