7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-27

Manouchehr Sohrabi Nejad

Årsinkomst: Kolla Manouchehrs lön anonymt

Personnummer: 19591004- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 66 år

Födelsedag: 4 oktober 1959

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Vågen

Namnregistrering

Personnamn: Manouchehr Sohrabi Nejad

Förnamn: Manouchehr

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Sohrabi Nejad

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2012-06-20

Gatuadress: Lövsångaregatan 12

Postnummer: 214 59

Postort: Malmö

Församling: Fosie församling (128008)

Kommun: Malmö (1280)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Manouchehr Sohrabi Nejad är en 66 årig man och bosatt på Lövsångaregatan 12 i Malmö. Hans bostad är ett kedjehus på 105 kvm . Han flyttade in på adressen den 20 juni 2012 och har sammanlagt bott där i 14 år och 37 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Manouchehr Sohrabi Nejad?

Vad tjänar Manouchehr?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Manouchehrs
Kreditstatus?

Nyfiken på Manouchehrs Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Lövsångaregatan 12

Latitud: 55.572129   |   Longitud: 13.010054

Registrerat på adressen


Lövsångaregatan 12
214 59 Malmö

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Manouchehr kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Manouchehr hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Manouchehrs bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Kedjehus

Boarea: 105 kvm

Byggår: 1965

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Manouchehr har inga bolagsengagemang


Mer om Manouchehr


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

66 år (och 296 dagar)

Födelsedag

04 oktober (en söndag om 69 dagar)

Födelsedatum

1959-10-04 (en söndag för 24 403 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 3 år och 69 dagar (en torsdag)

Manouchehr Sohrabi Nejad är en 66 årig man och bosatt på Lövsångaregatan 12 i Malmö. Hans bostad är ett kedjehus på 105 kvm . Han flyttade in på adressen den 20 juni 2012 och har sammanlagt bott där i 14 år och 37 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Manouchehrs bostadsområde, på postnummer 214 59, är 342 265 kr per år och 2,75 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Malmö där Manouchehrs ingår. Manouchehrs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 409.

Förutom Manouchehr bor också Azam Akbari Mehr på adressen. Där har hon bott i 14 år och 37 dagar sedan hon först registrerades där den 20 juni 2012. Manouchehr är gift med Azam Akbari Mehr .

Manouchehrs nästa födelsedag är om 69 dagar då han fyller 67 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 158 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 3 år och 69 dagar (en torsdag).

Manouchehr har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Manouchehr i Sverige Manouchehr Arastoupour i Solna, Manouchehr Fallah i Västerås och Manouchehr Salaseli i Askim.

Informationen om Manouchehr kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Manouchehr Sohrabi Nejad