7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-05
Lars Anders Renlund
Årsinkomst: Kolla Lars lön anonymt
Personnummer: 19591109-
Ålder: 66 år
Födelsedag: 9 november 1959
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 10 augusti
Stjärntecken: Skorpionen
Namnregistrering
Personnamn: Lars Anders Renlund
Förnamn: Lars Anders
Tilltalsnamn: Lars
Efternamn: Renlund
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2024-11-01
Gatuadress: Kråken 408
Postnummer: 914 96
Postort: Håknäs
Distrikt: Nordmaling
Församling: Nordmalings församling (240102)
Kommun: Nordmaling (2401)
Län: Västerbotten (24)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Lars
Lars Renlund är en man på 66 år som bor på Kråken 408 i Håknäs. Där har han bott i 1 år och 246 dagar sedan han flyttade in den 1 november 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Lars
Informationen om Lars kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Kråken 408
Registrerat på adressen
914 96 Håknäs
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Lars Anders Renlund (Innehavare) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Lars Anders Renlund (Innehavare) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Lars kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Lars hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Innehavare | 0 |
Mer om Lars
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
66 år (och 238 dagar)
Födelsedag
09 november (en måndag om 127 dagar)
Födelsedatum
1959-11-09 (en måndag för 24 345 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 3 år och 127 dagar (en fredag)
Lars Renlund är en man på 66 år som bor på Kråken 408 i Håknäs. Där har han bott i 1 år och 246 dagar sedan han flyttade in den 1 november 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Lars postnummer, 914 96, är medelinkomsten 394 062 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,68 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Lars och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Nordmaling där Lars ingår. Lars lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 25.
Lars bor tillsammans med Anna-Lena Renlund. Hon är en 60 årig kvinna som flyttade in den 1 november 2024 och har bott där totalt 1 år och 246 dagar. Han är gift med Anna-Lena Renlund .
På Lars nästa födelsedag fyller han 67 år. Den inträffar om 127 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 3 år och 127 dagar (en fredag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 36 dagar.
Namnet Lars är 'Svensk form av det latinska namnet Laure´ntius ’den lagerkrönte’'.
Lars har 1 bolagsengagemang (
Renlund, Lars
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lars i Sverige Lars Leijonborg i Stockholm, Lars Hellman i Sundsvall och Lars Kronér i Torslanda.
Informationen om Lars kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Lars Renlund
Var bor Lars?
Hur gammal är Lars?
Lars Renlund är 66 år gammal och föddes den 9 november 1959. Han fyller 67 år den 9 november.
Har Lars några bolagsengagemang?
Lars har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Renlund, Lars . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Lars några fordon?
Är Lars gift?
Lars är gift med Anna-Lena Renlund.
Vilket telefonnummer har Lars?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Lars.
Vilket stjärntecken har Lars?
Lars har stjärntecknet Skorpionen.
I vilken kommun är Lars folkbokförd?
Lars Renlund är folkbokförd i Nordmaling kommun.
Vilket län tillhör Lars?
Lars Renlund tillhör Västerbotten.
Vilken församling tillhör Lars?
Lars Renlund tillhör Nordmalings församling.