7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-27

Gustav Conny Andersson

Årsinkomst: Kolla Connys lön anonymt

Personnummer: 19591114- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 66 år

Födelsedag: 14 november 1959

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 21 maj

Stjärntecken: Skorpionen

Namnregistrering

Personnamn: Gustav Conny Andersson

Förnamn: Gustav Conny

Tilltalsnamn: Conny

Efternamn: Andersson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1959-11-14

Gatuadress: Viby Söderlid 1

Postnummer: 595 97

Postort: Mantorp

Distrikt: Viby

Församling: Vifolka församling (058618)

Kommun: Mjölby (0586)

Län: Östergötland (05)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Conny

Conny Andersson är en 66 årig man och bosatt på Viby Söderlid 1 i Mantorp. Hans bostad är en villa på 103 kvm . Han flyttade in på adressen den 14 november 1959 och har sammanlagt bott där i 66 år och 225 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Conny

Informationen om Conny kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Conny Andersson?

Vad tjänar Conny?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Connys
Kreditstatus?

Nyfiken på Connys Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Viby Söderlid 1

Latitud: 58.368506   |   Longitud: 15.306295

Registrerat på adressen


Viby Söderlid 1
595 97 Mantorp

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Conny kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Conny hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Connys bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 103 kvm

Byggår: 1955

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Conny har inga bolagsengagemang


Mer om Conny


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

66 år (och 225 dagar)

Födelsedag

14 november (en lördag om 140 dagar)

Födelsedatum

1959-11-14 (en lördag för 24 332 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 3 år och 140 dagar (en onsdag)

Conny Andersson är en 66 årig man och bosatt på Viby Söderlid 1 i Mantorp. Hans bostad är en villa på 103 kvm . Han flyttade in på adressen den 14 november 1959 och har sammanlagt bott där i 66 år och 225 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Connys bostadsområde, på postnummer 595 97, är 443 135 kr per år och 3,03 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Mjölby där Connys ingår. Connys lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 57.

Förutom Conny bor också Gunilla Andersson på adressen. Där har hon bott i 64 år och 42 dagar sedan hon först registrerades där den 16 maj 1962. Conny är gift med Gunilla Andersson .

Connys nästa födelsedag är om 140 dagar då han fyller 67 år. Hans namnsdag är om 328 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 3 år och 140 dagar (en onsdag).

Namnet Conny är 'Engelsk smekform av Konstantin (i Sverige även av Konrad)'.

Conny har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Conny i Sverige Conny Gustavsson i Molkom, Conny Strömberg i Örnsköldsvik och Conny Ryk i Enskede.

Informationen om Conny kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Conny Andersson