7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-29

Anna Lena Margret Holfve Ollars

Årsinkomst: Kolla Lenas lön anonymt

Personnummer: 19591208- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 66 år

Födelsedag: 8 december 1959

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 18 augusti

Stjärntecken: Skytten

Namnregistrering

Personnamn: Anna Lena Margret Holfve Ollars

Förnamn: Anna Lena Margret

Tilltalsnamn: Lena

Efternamn: Ollars

Mellannamn: Holfve

Folkbokföring

Adressändring: 1990-06-13

Gatuadress: Västanvik Matsolles Gattu 1

Postnummer: 793 92

Postort: Leksand

Församling: Leksands församling (202901)

Kommun: Leksand (2029)

Län: Dalarna (20)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Lena

Lena Holfve Ollars är 66 år gammal och bor på Västanvik Matsolles Gattu 1 i Leksand. Hennes bostad är ett lantbruk på 168 kvm . Där har hon bott i 36 år och 16 dagar sedan hon flyttade in den 13 juni 1990. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Lena

Informationen om Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Lena Ollars?

Vad tjänar Lena?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Lenas
Kreditstatus?

Nyfiken på Lenas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Västanvik Matsolles Gattu 1

Latitud: 60.725644   |   Longitud: 14.952653

Registrerat på adressen


Västanvik Matsolles Gattu 1
793 92 Leksand

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Holfve, Jonas Status Aktiv
Ansvarig Pär-Jonas Holfve (Innehavare) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Pär-Jonas Holfve (Innehavare) Kolla lön direkt


Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Lena kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Lena hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Lenas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Lantbruk

Boarea: 168 kvm

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
HVILOKRAFT Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Innehavare 0

Mer om Lena


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

66 år (och 203 dagar)

Födelsedag

08 december (en tisdag om 162 dagar)

Födelsedatum

1959-12-08 (en tisdag för 24 310 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 3 år och 162 dagar (en lördag)

Lena Holfve Ollars är 66 år gammal och bor på Västanvik Matsolles Gattu 1 i Leksand. Hennes bostad är ett lantbruk på 168 kvm . Där har hon bott i 36 år och 16 dagar sedan hon flyttade in den 13 juni 1990. Hon har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 793 92, som är Lenas bostadsområde, är medelinkomsten 435 301 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,94 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Leksand där Lenas ingår. Lenas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 42.

Lena delar bostaden med Jonas Holfve, en 69 årig man. Han flyttade in den 13 juni 1990 och har bott där totalt 36 år och 16 dagar. Lena är gift med Jonas Holfve .

Lena har namnsdag om 50 dagar och nästa födelsedag inträffar om 162 dagar då hon fyller 67 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 70 år om 3 år och 162 dagar (en lördag).

Namnet Lena är 'Kortform av Magdalena och Helena'.

Lena har 1 bolagsengagemang ( HVILOKRAFT ).

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lena i Sverige Lena Killgren Jonsson i Falun, Lena Ranehag i Kungshamn och Lena Natt och Dag i Skivarp.

Informationen om Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Lena Holfve Ollars