7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-09

Lars-Göran Olsson

Årsinkomst: Kolla Lars-Görans lön anonymt

Personnummer: 19591218- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 66 år

Födelsedag: 18 december 1959

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Skytten

Namnregistrering

Personnamn: Lars-Göran Olsson

Förnamn: Lars-Göran

Tilltalsnamn: Lars-Göran

Efternamn: Olsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2006-10-12

Gatuadress: Ljungrydavägen 98-27

Postnummer: 293 72

Postort: Jämshög

Församling: Jämshögs församling (106002)

Kommun: Olofström (1060)

Län: Blekinge (10)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Lars-Göran

Lars-Göran Olsson är 66 år gammal och bor på Ljungrydavägen 98-27 i Jämshög. Hans bostad är en villa på 67 kvm . Där har han bott i 19 år och 270 dagar sedan han flyttade in den 12 oktober 2006. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Lars-Göran

Informationen om Lars-Göran kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Lars-Göran Olsson?

Vad tjänar Lars-Göran?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Lars-Görans
Kreditstatus?

Nyfiken på Lars-Görans Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Ljungrydavägen 98-27

Latitud: 56.232149   |   Longitud: 14.519933

Registrerat på adressen


Ljungrydavägen 98-27
293 72 Jämshög

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
LOGEN 2301 AV IOGT NOVEMBERBLOMMAN Status Aktiv
Ansvarig Lön
Aktiv


Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Lars-Göran kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Lars-Göran hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Lars-Görans bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 67 kvm

Byggår: 1909

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Lars-Göran har inga bolagsengagemang


Mer om Lars-Göran


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

66 år (och 203 dagar)

Födelsedag

18 december (en fredag om 162 dagar)

Födelsedatum

1959-12-18 (en fredag för 24 310 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 3 år och 162 dagar (en tisdag)

Lars-Göran Olsson är 66 år gammal och bor på Ljungrydavägen 98-27 i Jämshög. Hans bostad är en villa på 67 kvm . Där har han bott i 19 år och 270 dagar sedan han flyttade in den 12 oktober 2006. Han har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 293 72, som är Lars-Görans bostadsområde, är medelinkomsten 407 712 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,08 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Olofström där Lars-Görans ingår. Lars-Görans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 29.

Lars-Göran delar bostaden med Helén Olsson, en 63 årig kvinna. Hon flyttade in den 12 oktober 2006 och har bott där totalt 19 år och 270 dagar. Lars-Göran är gift med Helén Olsson .

Lars-Göran har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 176 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 162 dagar då han fyller 67 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 3 år och 162 dagar (en tisdag).

Lars-Göran har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lars-Göran i Sverige Lars-Göran Söderberg i Örebro, Lars-Göran Palmér i Linköping och Lars-Göran Vadén i Gävle.

Informationen om Lars-Göran kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Lars-Göran Olsson