7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-16
Hans Christer Gullstrand
Årsinkomst: Kolla Christers lön anonymt
Personnummer: 19591219-
Ålder: 66 år
Födelsedag: 19 december 1959
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 29 augusti
Stjärntecken: Skytten
Namnregistrering
Personnamn: Hans Christer Gullstrand
Förnamn: Hans Christer
Tilltalsnamn: Christer
Efternamn: Gullstrand
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2022-06-15
Gatuadress: Dalarövägen 27 lgh 1301
Våning & dörr: 3 våningen, dörr 1 från vänster
Postnummer: 142 66
Postort: Trångsund
Distrikt: Trångsund
Församling: Trångsund-Skogås församling (012602)
Kommun: Huddinge (0126)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Christer
Christer Gullstrand är en man på 66 år som bor på Dalarövägen 27 lgh 1301 i Trångsund. Christers bostad är en lägenhet med 3 rum på 78 kvm . Där har han bott i 4 år och 1 dag sedan han flyttade in den 15 juni 2022. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Christer
Informationen om Christer kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Dalarövägen 27 lgh 1301
Registrerat på adressen
142 66 Trångsund
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Christer kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Christer hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Christers bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 3
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 78 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 2012
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Styrelseledamot, Ordförande Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Styrelseledamot, Ordförande | 0 |
Mer om Christer
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
66 år (och 179 dagar)
Födelsedag
19 december (en lördag om 186 dagar)
Födelsedatum
1959-12-19 (en lördag för 24 286 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 3 år och 186 dagar (en onsdag)
Christer Gullstrand är en man på 66 år som bor på Dalarövägen 27 lgh 1301 i Trångsund. Christers bostad är en lägenhet med 3 rum på 78 kvm . Där har han bott i 4 år och 1 dag sedan han flyttade in den 15 juni 2022. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Christers postnummer, 142 66, är medelinkomsten 479 535 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,56 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Christer och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Huddinge där Christer ingår. Christers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 221.
Christer bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Han är inte gift.
På Christers nästa födelsedag fyller han 67 år. Den inträffar om 186 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 3 år och 186 dagar (en onsdag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 74 dagar.
Namnet Hans är 'Tysk kortform av Johannes'.
Christer har 1 bolagsengagemang (
HSB Bostadsrättsförening Hammartorp i Trångsund
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Christer i Sverige Christer Gangstad i Västerås, Christer Johannesson i Halmstad och Christer Ulfbåge i Ljusterö.
Informationen om Christer kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.