7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-01
Sven-Olof Andersson
Årsinkomst: Kolla Sven-Olofs lön anonymt
Personnummer: 19600127-
Ålder: 66 år
Födelsedag: 27 januari 1960
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Vattumannen
Namnregistrering
Personnamn: Sven-Olof Andersson
Förnamn: Sven-Olof
Tilltalsnamn: Sven-Olof
Efternamn: Andersson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 1990-01-25
Gatuadress: Loftvägen 12
Postnummer: 518 33
Postort: Sandared
Församling: Sandhult-Bredareds församling (149016)
Kommun: Borås (1490)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Sven-Olof
Sven-Olof Andersson är 66 år gammal och bor på Loftvägen 12 i Sandared. Hans bostad är en villa på 125 kvm . Där har han bott i 36 år och 157 dagar sedan han flyttade in den 25 januari 1990. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Sven-Olof
Informationen om Sven-Olof kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Loftvägen 12
Registrerat på adressen
518 33 Sandared
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Sven-Olof kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Sven-Olof hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Sven-Olofs bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 125 kvm
Byggår: 1990
Bolagsengagemang | 0 st
Sven-Olof har inga bolagsengagemang
Mer om Sven-Olof
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
66 år (och 155 dagar)
Födelsedag
27 januari (en onsdag om 210 dagar)
Födelsedatum
1960-01-27 (en onsdag för 24 262 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 3 år och 210 dagar (en söndag)
Sven-Olof Andersson är 66 år gammal och bor på Loftvägen 12 i Sandared. Hans bostad är en villa på 125 kvm . Där har han bott i 36 år och 157 dagar sedan han flyttade in den 25 januari 1990. Han har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 518 33, som är Sven-Olofs bostadsområde, är medelinkomsten 666 536 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,52 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Borås där Sven-Olofs ingår. Sven-Olofs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 244.
Sven-Olof delar bostaden med Carina Gylling, en 66 årig kvinna. Hon flyttade in den 25 januari 1990 och har bott där totalt 36 år och 157 dagar. Sven-Olof är gift med Carina Gylling .
Sven-Olof har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 184 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 210 dagar då han fyller 67 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 3 år och 210 dagar (en söndag).
Sven-Olof har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Sven-Olof i Sverige Sven-Olof Malmström i Laholm, Sven-Olof Holmsten i Karlstad och Sven-Olof Rungegård i Tingsryd.
Informationen om Sven-Olof kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Sven-Olof Andersson
Var bor Sven-Olof?
Hur gammal är Sven-Olof?
Sven-Olof Andersson är 66 år gammal och föddes den 27 januari 1960. Han fyller 67 år den 27 januari.
Har Sven-Olof några bolagsengagemang?
Sven-Olof har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Sven-Olof några fordon?
Är Sven-Olof gift?
Sven-Olof är gift med Carina Gylling.
Vilket telefonnummer har Sven-Olof?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Sven-Olof.
Vilket stjärntecken har Sven-Olof?
Sven-Olof har stjärntecknet Vattumannen.
I vilken kommun är Sven-Olof folkbokförd?
Sven-Olof Andersson är folkbokförd i Borås kommun.
Vilket län tillhör Sven-Olof?
Sven-Olof Andersson tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Sven-Olof?
Sven-Olof Andersson tillhör Sandhult-Bredareds församling.