7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-22

Rolf Sverker Ödesjö

Årsinkomst: Kolla Sverkers lön anonymt

Personnummer: 19600203- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 66 år

Födelsedag: 3 februari 1960

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 4 november

Stjärntecken: Vattumannen

Namnregistrering

Personnamn: Rolf Sverker Ödesjö

Förnamn: Rolf Sverker

Tilltalsnamn: Sverker

Efternamn: Ödesjö

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2023-10-28

Gatuadress: Renvägen 4 lgh 1002

Våning & dörr: Entréplan, dörr 2 från vänster

Postnummer: 686 33

Postort: Sunne

Distrikt: Sunne

Församling: Sunne församling (176601)

Kommun: Sunne (1766)

Län: Värmland (17)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Sverker

Sverker Ödesjö är en 66 årig man och bosatt på Renvägen 4 lgh 1002 i Sunne. Hans bostad är en lägenhet med 2 rum på 54 kvm . Han flyttade in på adressen den 28 oktober 2023 och har sammanlagt bott där i 2 år och 237 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Sverker

Informationen om Sverker kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Sverker Ödesjö?

Vad tjänar Sverker?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Sverkers
Kreditstatus?

Nyfiken på Sverkers Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Renvägen 4 lgh 1002

Latitud: 59.842121   |   Longitud: 13.154091

Registrerat på adressen


Renvägen 4 lgh 1002
686 33 Sunne

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
DVÄRGSCHNAUZER,SVART Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2005-04-15 (21 år) Ägare Martina Ullenius Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2005-04-15 (21 år) Martina Ullenius Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Sverker kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Sverker hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Sverkers bostad


Fakta om bostaden

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 2

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 54 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1956

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Sjötåg Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Innehavare 0

Mer om Sverker


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

66 år (och 139 dagar)

Födelsedag

03 februari (en onsdag om 226 dagar)

Födelsedatum

1960-02-03 (en onsdag för 24 246 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 3 år och 226 dagar (en söndag)

Sverker Ödesjö är en 66 årig man och bosatt på Renvägen 4 lgh 1002 i Sunne. Hans bostad är en lägenhet med 2 rum på 54 kvm . Han flyttade in på adressen den 28 oktober 2023 och har sammanlagt bott där i 2 år och 237 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Sverkers bostadsområde, på postnummer 686 33, är 303 675 kr per år och 5,10 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Sunne där Sverkers ingår. Sverkers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 20.

Förutom Sverker bor också Martina Ullenius på adressen. Där har hon bott i 12 år och 356 dagar sedan hon först registrerades där den 1 juli 2013. På adressen finns också en hund registrerad som Sverker inte är ägare till. Sverker är inte gift.

Sverkers nästa födelsedag är om 226 dagar då han fyller 67 år. Hans namnsdag är om 135 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 3 år och 226 dagar (en söndag).

Namnet Sverker är 'Svenskt namn, möjl. av Svartger (Svart-Ger) ’den svarte Ger’'.

Sverker har 1 bolagsengagemang ( Sjötåg ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Sverker i Sverige Sverker Josefsson i Falköping, Sverker Thufvesson i Stockholm och Sverker Hagsten i Vadstena.

Informationen om Sverker kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Sverker Ödesjö