7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-04

Lars-Göran Svensson

Årsinkomst: Kolla Lars-Görans lön anonymt

Personnummer: 19600219- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 66 år

Födelsedag: 19 februari 1960

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Fiskarna

Namnregistrering

Personnamn: Lars-Göran Svensson

Förnamn: Lars-Göran

Tilltalsnamn: Lars-Göran

Efternamn: Svensson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Gatuadress: Sunnanvägen 3

Postnummer: 375 34

Postort: Mörrum

Församling: Mörrum-Elleholms församling (108206)

Kommun: Karlshamn (1082)

Län: Blekinge (10)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Lars-Göran

Lars-Göran Svensson är en man på 66 år som bor på Sunnanvägen 3 i Mörrum. Lars-Görans bostad är en villa på 103 kvm . Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Lars-Göran

Informationen om Lars-Göran kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Lars-Göran Svensson?

Vad tjänar Lars-Göran?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Lars-Görans
Kreditstatus?

Nyfiken på Lars-Görans Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Sunnanvägen 3

Latitud: 56.193392   |   Longitud: 14.742118

Registrerat på adressen


Sunnanvägen 3
375 34 Mörrum

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Lars-Göran kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Lars-Göran hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Lars-Görans bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 103 kvm

Byggår: 1966

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Lars-Göran har inga bolagsengagemang


Mer om Lars-Göran


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

66 år (och 135 dagar)

Födelsedag

19 februari (en fredag om 230 dagar)

Födelsedatum

1960-02-19 (en fredag för 24 242 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 3 år och 230 dagar (en tisdag)

Lars-Göran Svensson är en man på 66 år som bor på Sunnanvägen 3 i Mörrum. Lars-Görans bostad är en villa på 103 kvm . Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Lars-Görans postnummer, 375 34, är medelinkomsten 321 159 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,94 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Lars-Göran och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Karlshamn där Lars-Göran ingår. Lars-Görans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 70.

Lars-Göran bor tillsammans med Agneta Svensson. Hon är en 68 årig kvinna. Han är gift med Agneta Svensson .

På Lars-Görans nästa födelsedag fyller han 67 år. Den inträffar om 230 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 3 år och 230 dagar (en tisdag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 181 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Lars-Göran har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lars-Göran i Sverige Lars-Göran Söderberg i Örebro, Lars-Göran Palmér i Linköping och Lars-Göran Vadén i Gävle.

Informationen om Lars-Göran kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Lars-Göran Svensson