7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-06

Jan Henrik Amberg

Årsinkomst: Kolla Jan Henriks lön anonymt

Personnummer: 19600314- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 66 år

Födelsedag: 14 mars 1960

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 11 januari

Stjärntecken: Fiskarna

Namnregistrering

Personnamn: Jan Henrik Amberg

Förnamn: Jan Henrik

Tilltalsnamn: Jan Henrik

Efternamn: Amberg

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2006-07-17

Gatuadress: Pyrolavägen 2

Postnummer: 181 60

Postort: Lidingö

Församling: Lidingö församling (018601)

Kommun: Lidingö (0186)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Jan Henrik

Jan Henrik Amberg är en 66 årig man och bosatt på Pyrolavägen 2 i Lidingö. Hans bostad är en villa på 192 kvm . Han flyttade in på adressen den 17 juli 2006 och har sammanlagt bott där i 19 år och 354 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Jan Henrik

Informationen om Jan Henrik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Jan Henrik Amberg?

Vad tjänar Jan Henrik?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Jan Henriks
Kreditstatus?

Nyfiken på Jan Henriks Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Pyrolavägen 2

Latitud: 59.344072   |   Longitud: 18.170226

Registrerat på adressen


Pyrolavägen 2
181 60 Lidingö

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Jan Henrik kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Jan Henrik hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Jan Henriks bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 192 kvm

Byggår: 1915

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Jan Henrik har inga bolagsengagemang


Mer om Jan Henrik


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

66 år (och 114 dagar)

Födelsedag

14 mars (en söndag om 251 dagar)

Födelsedatum

1960-03-14 (en måndag för 24 220 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 3 år och 251 dagar (en torsdag)

Jan Henrik Amberg är en 66 årig man och bosatt på Pyrolavägen 2 i Lidingö. Hans bostad är en villa på 192 kvm . Han flyttade in på adressen den 17 juli 2006 och har sammanlagt bott där i 19 år och 354 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Jan Henriks bostadsområde, på postnummer 181 60, är 639 233 kr per år och 2,60 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Lidingö där Jan Henriks ingår. Jan Henriks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 86.

Förutom Jan Henrik bor också Malgorzata Beata Skorzewska-Amberg på adressen. Där har hon bott i 18 år och 319 dagar sedan hon först registrerades där den 21 augusti 2007. Jan Henrik är gift med Malgorzata Beata Skorzewska-Amberg .

Jan Henriks nästa födelsedag är om 251 dagar då han fyller 67 år. Hans namnsdag är om 189 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 3 år och 251 dagar (en torsdag).

Namnet Jan är 'Tyskt namn, urspr. en lågtysk form av Johan'.

Jan Henrik har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Jan Henrik i Sverige Henrik Svensson i Lerberget, Jan Rippe i Västra Frölunda och Jan Aronsson i Torslanda.

Informationen om Jan Henrik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Jan Henrik Amberg