7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-02

Carl-Eric Bernsgården

Årsinkomst: Kolla Carl-Erics lön anonymt

Personnummer: 19600401- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 66 år

Födelsedag: 1 april 1960

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Väduren

Namnregistrering

Personnamn: Carl-Eric Bernsgården

Förnamn: Carl-Eric

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Bernsgården

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1960-04-01

Gatuadress: Bernstorp 606

Postnummer: 715 94

Postort: Odensbacken

Församling: Asker-Lännäs församling (188015)

Kommun: Örebro (1880)

Län: Örebro (18)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Carl-Eric Bernsgården är 66 år och bosatt på Bernstorp 606 i Odensbacken. Han bor i ett lantbruk på 100 kvm . Där har han bott i 66 år och 92 dagar sedan han flyttade in den 1 april 1960. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Carl-Eric Bernsgården?

Vad tjänar Carl-Eric?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Carl-Erics
Kreditstatus?

Nyfiken på Carl-Erics Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Bernstorp 606

Latitud: 59.136061   |   Longitud: 15.437903

Registrerat på adressen


Bernstorp 606
715 94 Odensbacken

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
BERNSGÅRDEN, CARL-ERIC Status Aktiv
Ansvarig Carl-Eric Bernsgården (Innehavare) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Carl-Eric Bernsgården (Innehavare) Kolla lön direkt


Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
BOUVIER DES FLANDRES Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2015-08-13 (10 år) Ägare Suzann Bernsgården Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2015-08-13 (10 år) Suzann Bernsgården Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Carl-Eric kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Carl-Eric hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Carl-Erics bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Lantbruk

Boarea: 100 kvm

Byggår: 1909

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
BERNSGÅRDEN, CARL-ERIC Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Innehavare 0

Mer om Carl-Eric


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

66 år (och 92 dagar)

Födelsedag

01 april (en torsdag om 273 dagar)

Födelsedatum

1960-04-01 (en fredag för 24 198 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 3 år och 273 dagar (en måndag)

Carl-Eric Bernsgården är 66 år och bosatt på Bernstorp 606 i Odensbacken. Han bor i ett lantbruk på 100 kvm . Där har han bott i 66 år och 92 dagar sedan han flyttade in den 1 april 1960. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 715 94, är medelinkomsten 346 341 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 7,17 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Örebro där Carl-Eric ingår. Carl-Erics lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 332.

Carl-Eric bor tillsammans med Suzann Bernsgården. Hon har bott på Bernstorp 606 i totalt 38 år och 130 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 22 februari 1988. Det finns även en hund på Carl-Erics adress som han inte är ägare till. Han är gift med Suzann Bernsgården .

Carl-Eric fyller 67 år om 273 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 183 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 70 år om 3 år och 273 dagar (en måndag).

Carl-Eric har 1 bolagsengagemang ( BERNSGÅRDEN, CARL-ERIC ).

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Carl-Eric i Sverige Carl-Eric Magnusson i Hägersten, Carl-Eric Jonsson i Hagfors och Carl-Eric Sjöström i Stockholm.

Informationen om Carl-Eric kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Carl-Eric Bernsgården