7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-28

Leif Bertil Mikael Drott

Årsinkomst: Kolla Leifs lön anonymt

Personnummer: 19600405- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 66 år

Födelsedag: 5 april 1960

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 30 juni

Stjärntecken: Väduren

Namnregistrering

Personnamn: Leif Bertil Mikael Drott

Förnamn: Leif Bertil Mikael

Tilltalsnamn: Leif

Efternamn: Drott

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1992-06-23

Gatuadress: Björkgatan 2

Postnummer: 577 74

Postort: Målilla

Distrikt: Målilla-Gårdveda

Församling: Målilla med Gårdveda församling (086003)

Kommun: Hultsfred (0860)

Län: Kalmar (08)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Leif

Leif Drott är en 66 årig man bosatt i Hultsfred kommun. Han bor i en villa på 127 kvm . Där har han bott i sammanlagt 34 år och 5 dagar sedan 23 juni 1992. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Leif

Informationen om Leif kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Leif Drott?

Vad tjänar Leif?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Leifs
Kreditstatus?

Nyfiken på Leifs Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Björkgatan 2

Latitud: 57.387519   |   Longitud: 15.814380

Registrerat på adressen


Björkgatan 2
577 74 Målilla

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Leif kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Leif hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Leifs bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 127 kvm

Byggår: 1992

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Leif har inga bolagsengagemang


Mer om Leif


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

66 år (och 84 dagar)

Födelsedag

05 april (en måndag om 281 dagar)

Födelsedatum

1960-04-05 (en tisdag för 24 190 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 3 år och 281 dagar (en fredag)

Leif Drott är en 66 årig man bosatt i Hultsfred kommun. Han bor i en villa på 127 kvm . Där har han bott i sammanlagt 34 år och 5 dagar sedan 23 juni 1992. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I Leifs bostadsområde, på postnummer 577 74, har 8,55 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 319 662 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Hultsfred där Leifs ingår. Leifs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 29.

Leif bor tillsammans med en 65 årig kvinna vid namn Susanne Louise Kardmo. Hon registrerades på adressen den 23 juni 1992, och har bott där totalt 34 år och 5 dagar. Han är inte gift.

Vill du fira Leifs födelsedag ska du gratulera honom om 281 dagar då han fyller 67 år. Andra tillfällen att fira är hans namnsdag som inträffar om 2 dagar och hans nästa jubileum när han fyller 70 år om 3 år och 281 dagar (en fredag).

Namnet Leif är 'Nordiskt namn, kortform av namn på -leifr ’arvinge’ (se Torleif)'.

Leif har inga bolagsengagemang.

De tre mest eftersökta Leif i Sverige det senaste kvartalet är Leif Torén i Anderstorp, Leif Mannerström i Tvärred och Leif Andrée i Stockholm.

Informationen om Leif kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Leif Drott