7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-10

Roy Evald Jansson

Årsinkomst: Kolla Roys lön anonymt

Personnummer: 19600406- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 66 år

Födelsedag: 6 april 1960

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 7 september

Stjärntecken: Väduren

Namnregistrering

Personnamn: Roy Evald Jansson

Förnamn: Roy Evald

Tilltalsnamn: Roy

Efternamn: Jansson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1985-01-18

Gatuadress: Norra Kroken 3

Postnummer: 464 92

Postort: Mellerud

Församling: Melleruds församling (146101)

Kommun: Mellerud (1461)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Roy

Roy Jansson är en 66 årig man bosatt i Mellerud kommun. Han bor i en villa på 165 kvm . Där har han bott i sammanlagt 41 år och 173 dagar sedan 18 januari 1985. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Roy

Informationen om Roy kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Roy Jansson?

Vad tjänar Roy?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Roys
Kreditstatus?

Nyfiken på Roys Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Norra Kroken 3

Latitud: 58.653104   |   Longitud: 12.332957

Registrerat på adressen


Norra Kroken 3
464 92 Mellerud

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
FREDRIKSSONS DÖDSBO, JAN-OLOF BERTIL Status Aktiv
Ansvarig Lön
Aktiv


Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Roy kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Roy hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Roys bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 165 kvm

Byggår: 1986

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Roy har inga bolagsengagemang


Mer om Roy


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

66 år (och 95 dagar)

Födelsedag

06 april (en tisdag om 270 dagar)

Födelsedatum

1960-04-06 (en onsdag för 24 201 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 3 år och 270 dagar (en lördag)

Roy Jansson är en 66 årig man bosatt i Mellerud kommun. Han bor i en villa på 165 kvm . Där har han bott i sammanlagt 41 år och 173 dagar sedan 18 januari 1985. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I Roys bostadsområde, på postnummer 464 92, har 5,34 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 346 183 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Mellerud där Roys ingår. Roys lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 26.

Roy bor tillsammans med en 63 årig kvinna vid namn Ann-Sofie Jansson. Hon registrerades på adressen den 18 januari 1985, och har bott där totalt 41 år och 173 dagar. Han är gift med Ann-Sofie Jansson .

Vill du fira Roys födelsedag ska du gratulera honom om 270 dagar då han fyller 67 år. Andra tillfällen att fira är hans namnsdag som inträffar om 59 dagar och hans nästa jubileum när han fyller 70 år om 3 år och 270 dagar (en lördag).

Namnet Roy är 'Engelskt namn, av franskans roi ’kung’ eller av ett skotskt ord med bet. ’röd’'.

Roy har inga bolagsengagemang.

De tre mest eftersökta Roy i Sverige det senaste kvartalet är Roy Nader i Bromma, Roy Norkyn i Luleå och Roy Andersson i Lund.

Informationen om Roy kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Roy Jansson