7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-12

Leena Kristiina Thorman

Årsinkomst: Kolla Leenas lön anonymt

Personnummer: 19600411- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 66 år

Födelsedag: 11 april 1960

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Väduren

Namnregistrering

Personnamn: Leena Kristiina Thorman

Förnamn: Leena Kristiina

Tilltalsnamn: Leena

Efternamn: Thorman

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2016-04-28

Gatuadress: Solkaryd Norregård 2

Postnummer: 576 92

Postort: Sävsjö

Distrikt: Skepperstad

Församling: Sävsjö församling (068401)

Kommun: Sävsjö (0684)

Län: Jönköping (06)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Leena

Leena Thorman är 66 år och bosatt på Solkaryd Norregård 2 i Sävsjö. Hon bor i ett lantbruk på 144 kvm . Där har hon bott i 10 år och 75 dagar sedan hon flyttade in den 28 april 2016. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Leena

Informationen om Leena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Leena Thorman?

Vad tjänar Leena?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Leenas
Kreditstatus?

Nyfiken på Leenas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Solkaryd Norregård 2

Latitud: 57.338201   |   Longitud: 14.790950

Registrerat på adressen


Solkaryd Norregård 2
576 92 Sävsjö

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Thorman, Magnus Status Aktiv
Ansvarig Karl Bertil Magnus Thorman (Innehavare) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Karl Bertil Magnus Thorman (Innehavare) Kolla lön direkt


Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2014-04-22 (12 år) Ägare Magnus Thorman Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2014-04-22 (12 år) Magnus Thorman Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Leena kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Leena hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Leenas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Lantbruk

Boarea: 144 kvm

Byggår: 1930

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Leena har inga bolagsengagemang


Mer om Leena


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

66 år (och 92 dagar)

Födelsedag

11 april (en söndag om 273 dagar)

Födelsedatum

1960-04-11 (en måndag för 24 198 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 3 år och 273 dagar (en torsdag)

Leena Thorman är 66 år och bosatt på Solkaryd Norregård 2 i Sävsjö. Hon bor i ett lantbruk på 144 kvm . Där har hon bott i 10 år och 75 dagar sedan hon flyttade in den 28 april 2016. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

I området som hon bor just nu, på postnummer 576 92, är medelinkomsten 382 868 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,85 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Sävsjö där Leena ingår. Leenas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 27.

Leena bor tillsammans med Magnus Thorman. Han har bott på Solkaryd Norregård 2 i totalt 15 år och 190 dagar sedan han först registrerades på adressen den 3 januari 2011. Det finns även en hund på Leenas adress som hon inte är ägare till. Hon är gift med Magnus Thorman .

Leena fyller 67 år om 273 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 173 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum sker när hon fyller 70 år om 3 år och 273 dagar (en torsdag).

Leena har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Leena i Sverige Leena Hiltunen i Borlänge, Leena Ziyaev i Huddinge och Leena Bergérus Höbinger i Dala-Husby.

Informationen om Leena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Leena Thorman