7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-24

Ann Margareta Wolffelt

Årsinkomst: Kolla Anns lön anonymt

Personnummer: 19600419- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 66 år

Födelsedag: 19 april 1960

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 20 juli

Stjärntecken: Väduren

Namnregistrering

Personnamn: Ann Margareta Wolffelt

Förnamn: Ann Margareta

Tilltalsnamn: Ann

Efternamn: Wolffelt

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2005-06-27

Gatuadress: Stensnäsvägen 20

Postnummer: 184 63

Postort: Åkersberga

Församling: Österåker-Östra Ryds församling (011702)

Kommun: Österåker (0117)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Ann

Ann Wolffelt är en kvinna på 66 år som bor på Stensnäsvägen 20 i Åkersberga. Anns bostad är en villa på 135 kvm . Där har hon bott i 21 år och 27 dagar sedan hon flyttade in den 27 juni 2005. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Ann

Informationen om Ann kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Ann Wolffelt?

Vad tjänar Ann?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Anns
Kreditstatus?

Nyfiken på Anns Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Stensnäsvägen 20

Latitud: 59.455364   |   Longitud: 18.370763

Registrerat på adressen


Stensnäsvägen 20
184 63 Åkersberga

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Ann kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Ann hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Anns bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 135 kvm

Byggår: 1966

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Ann har inga bolagsengagemang


Mer om Ann


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

66 år (och 96 dagar)

Födelsedag

19 april (en måndag om 269 dagar)

Födelsedatum

1960-04-19 (en tisdag för 24 202 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 3 år och 269 dagar (en fredag)

Ann Wolffelt är en kvinna på 66 år som bor på Stensnäsvägen 20 i Åkersberga. Anns bostad är en villa på 135 kvm . Där har hon bott i 21 år och 27 dagar sedan hon flyttade in den 27 juni 2005. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Anns postnummer, 184 63, är medelinkomsten 598 819 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,14 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Ann och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Österåker där Ann ingår. Anns lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 86.

Ann bor tillsammans med Claes Wolffelt. Han är en 68 årig man som flyttade in den 27 juni 2005 och har bott där totalt 21 år och 27 dagar. Hon är gift med Claes Wolffelt .

På Anns nästa födelsedag fyller hon 67 år. Den inträffar om 269 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 70 år om 3 år och 269 dagar (en fredag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 361 dagar.

Namnet Margareta är 'Grekiskt namn (Margari´ta), bildat av ett persiskt ord med bet. ’pärla’'.

Ann har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ann i Sverige Ann Van Der Heeg Heberlein i Ystad, Ann Berntsson i Hovenäset och Ann Söderlund i Bromma.

Informationen om Ann kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Ann Wolffelt