7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-19
Lars Göran Roger Nilsson
Årsinkomst: Kolla Rogers lön anonymt
Personnummer: 19600430-
Ålder: 66 år
Födelsedag: 30 april 1960
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 2 juni
Stjärntecken: Oxen
Namnregistrering
Personnamn: Lars Göran Roger Nilsson
Förnamn: Lars Göran Roger
Tilltalsnamn: Roger
Efternamn: Nilsson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2025-04-01
Gatuadress: Järnvägsgatan 1 D lgh 1301
Våning & dörr: 3 våningen, dörr 1 från vänster
Postnummer: 294 34
Postort: Sölvesborg
Distrikt: Sölvesborg
Församling: Sölvesborgs församling (108301)
Kommun: Sölvesborg (1083)
Län: Blekinge (10)
Särskild Adress
C/O-adress:
Gatuadress: Mjällby Ljungavägen 102
Postadress: 29494 Sölvesborg
Mer om Roger
Roger Nilsson är en man på 66 år som bor på Järnvägsgatan 1 D lgh 1301 i Sölvesborg. Rogers bostad är en lägenhet med 3 rum på 77 kvm . Där har han bott i 1 år och 79 dagar sedan han flyttade in den 1 april 2025. Han har en särskild adress registrerad på Mjällby Ljungavägen 102 i Sölvesborg. Läs mer om Roger
Informationen om Roger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Järnvägsgatan 1 D lgh 1301
Registrerat på adressen
294 34 Sölvesborg
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Roger kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Roger hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Rogers bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 3
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 77 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1964
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Innehavare | 0 |
Mer om Roger
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
66 år (och 50 dagar)
Födelsedag
30 april (en fredag om 315 dagar)
Födelsedatum
1960-04-30 (en lördag för 24 156 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 3 år och 315 dagar (en tisdag)
Roger Nilsson är en man på 66 år som bor på Järnvägsgatan 1 D lgh 1301 i Sölvesborg. Rogers bostad är en lägenhet med 3 rum på 77 kvm . Där har han bott i 1 år och 79 dagar sedan han flyttade in den 1 april 2025. Han har en särskild adress registrerad på Mjällby Ljungavägen 102 i Sölvesborg.
På Rogers postnummer, 294 34, är medelinkomsten 373 241 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,56 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Roger och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Sölvesborg där Roger ingår. Rogers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 20.
Roger bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Han är inte gift.
På Rogers nästa födelsedag fyller han 67 år. Den inträffar om 315 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 3 år och 315 dagar (en tisdag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 348 dagar.
Namnet Roger är 'Engelskt namn, motsvarande ett nordiskt namn sammansatt av ord med bet. ’ära’ och ’spjut’'.
Roger har 1 bolagsengagemang (
Nilsson, Roger
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Roger i Sverige Roger Nordin Elgh i Värmdö, Roger Wilson i Stockholm och Roger Ljung i Malmö.
Informationen om Roger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Roger Nilsson
Var bor Roger?
Hur gammal är Roger?
Roger Nilsson är 66 år gammal och föddes den 30 april 1960. Han fyller 67 år den 30 april.
Har Roger några bolagsengagemang?
Roger har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Nilsson, Roger . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Roger några fordon?
Är Roger gift?
Roger är inte gift.
Vilket telefonnummer har Roger?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Roger.
Vilket stjärntecken har Roger?
Roger har stjärntecknet Oxen.
I vilken kommun är Roger folkbokförd?
Roger Nilsson är folkbokförd i Sölvesborg kommun.
Vilket län tillhör Roger?
Roger Nilsson tillhör Blekinge.
Vilken församling tillhör Roger?
Roger Nilsson tillhör Sölvesborgs församling.