7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-03

Karolina Wesström

Årsinkomst: Kolla Karolinas lön anonymt

Personnummer: 19600515- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 66 år

Födelsedag: 15 maj 1960

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 20 maj

Stjärntecken: Oxen

Telefon: 070-3193173

Namnregistrering

Personnamn: Karolina Wesström

Förnamn: Karolina

Tilltalsnamn: Karolina

Efternamn: Wesström

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1997-12-01

Gatuadress: Söderbybacken 22

Postnummer: 762 91

Postort: Rimbo

Församling: Rimbo församling (018810)

Kommun: Norrtälje (0188)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Karolina

Karolina Wesström är en 66 årig kvinna bosatt i Norrtälje kommun. Hon bor i en villa på 94 kvm . Där har hon bott i sammanlagt 28 år och 214 dagar sedan 1 december 1997. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Karolina

Informationen om Karolina kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Karolina Wesström?

Vad tjänar Karolina?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Karolinas
Kreditstatus?

Nyfiken på Karolinas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Söderbybacken 22

Latitud: 59.725805   |   Longitud: 18.366751

Registrerat på adressen


Söderbybacken 22
762 91 Rimbo

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
WESSTRÖM, KAROLINA Status Aktiv
Ansvarig Karolina Wesström (Innehavare) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Karolina Wesström (Innehavare) Kolla lön direkt


Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
BLANDRAS Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2008-07-21 (17 år) Ägare Karolina Wesström Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2008-07-21 (17 år) Karolina Wesström Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Karolina kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Karolina hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Karolinas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 94 kvm

Byggår: 1909

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
WESSTRÖM, KAROLINA Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Innehavare 0

Mer om Karolina


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

66 år (och 49 dagar)

Födelsedag

15 maj (en lördag om 316 dagar)

Födelsedatum

1960-05-15 (en söndag för 24 155 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 3 år och 316 dagar (en onsdag)

Karolina Wesström är en 66 årig kvinna bosatt i Norrtälje kommun. Hon bor i en villa på 94 kvm . Där har hon bott i sammanlagt 28 år och 214 dagar sedan 1 december 1997. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

I Karolinas bostadsområde, på postnummer 762 91, har 6,04 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 393 678 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Norrtälje där Karolinas ingår. Karolinas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 120.

Karolina bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Det finns också en hund i bostaden som Karolina är ägare till. Hon är inte gift.

Vill du fira Karolinas födelsedag ska du gratulera henne om 316 dagar då hon fyller 67 år. Andra tillfällen att fira är hennes namnsdag som inträffar om 321 dagar och hennes nästa jubileum när hon fyller 70 år om 3 år och 316 dagar (en onsdag).

Namnet Karolina är 'Latinskt namn (Caroli´na), femininbildning till Ca´rolus (= Karl)'.

Karolina har 1 bolagsengagemang ( WESSTRÖM, KAROLINA ).

De tre mest eftersökta Karolina i Sverige det senaste kvartalet är Karolina Finskas i Stockholm, Karolina Skoglund i Lidingö och Karolina Palutko Macéus i Stockholm.

Informationen om Karolina kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Telefonnummer

070-3193173

Andra möjliga format

Läs merMinska

0046703193173 +46703193173 +4670-3193173 +4670-319 31 73 0703193173 070-3193173 070-319 31 73 070 319 31 73 070 3193173

Vanliga frågor om Karolina Wesström