7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-28

Lena Margareta Täng

Årsinkomst: Kolla Lenas lön anonymt

Personnummer: 19600529- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 66 år

Födelsedag: 29 maj 1960

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 18 augusti

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Lena Margareta Täng

Förnamn: Lena Margareta

Tilltalsnamn: Lena

Efternamn: Täng

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1999-08-02

Gatuadress: Rolfserudstorp Solsidan 4

Postnummer: 661 93

Postort: Säffle

Församling: Säffle församling (178501)

Kommun: Säffle (1785)

Län: Värmland (17)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Lena

Lena Täng är en kvinna på 66 år som bor på Rolfserudstorp Solsidan 4 i Säffle. Lenas bostad är en villa på 146 kvm . Där har hon bott i 26 år och 330 dagar sedan hon flyttade in den 2 augusti 1999. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Lena

Informationen om Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Lena Täng?

Vad tjänar Lena?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Lenas
Kreditstatus?

Nyfiken på Lenas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Rolfserudstorp Solsidan 4

Latitud: 59.146754   |   Longitud: 12.922678

Registrerat på adressen


Rolfserudstorp Solsidan 4
661 93 Säffle

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Täng, Morgan Krister Status Aktiv
Ansvarig Morgan Krister Täng (Innehavare) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Morgan Krister Täng (Innehavare) Kolla lön direkt


Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Lena kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Lena hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Lenas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 146 kvm

Byggår: 1938

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Lena har inga bolagsengagemang


Mer om Lena


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

66 år (och 30 dagar)

Födelsedag

29 maj (en lördag om 335 dagar)

Födelsedatum

1960-05-29 (en söndag för 24 136 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 3 år och 335 dagar (en onsdag)

Lena Täng är en kvinna på 66 år som bor på Rolfserudstorp Solsidan 4 i Säffle. Lenas bostad är en villa på 146 kvm . Där har hon bott i 26 år och 330 dagar sedan hon flyttade in den 2 augusti 1999. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Lenas postnummer, 661 93, är medelinkomsten 347 212 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 8,27 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Lena och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Säffle där Lena ingår. Lenas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 35.

Lena bor tillsammans med Morgan Krister Täng. Han är en 65 årig man som flyttade in den 4 september 1960 och har bott där totalt 65 år och 297 dagar. Hon är gift med Morgan Krister Täng .

På Lenas nästa födelsedag fyller hon 67 år. Den inträffar om 335 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 70 år om 3 år och 335 dagar (en onsdag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 51 dagar.

Namnet Lena är 'Kortform av Magdalena och Helena'.

Lena har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lena i Sverige Lena Killgren Jonsson i Falun, Lena Ranehag i Kungshamn och Lena Natt och Dag i Skivarp.

Informationen om Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Lena Täng