7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-29

Lena Margareta Hermanson

Årsinkomst: Kolla Lenas lön anonymt

Personnummer: 19600604- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 66 år

Födelsedag: 4 juni 1960

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 18 augusti

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Lena Margareta Hermanson

Förnamn: Lena Margareta

Tilltalsnamn: Lena

Efternamn: Hermanson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2011-06-07

Gatuadress: Lövgränd 6 D

Postnummer: 504 67

Postort: Borås

Distrikt: Borås Caroli

Församling: Borås Caroli församling (149001)

Kommun: Borås (1490)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Lena

Lena Hermanson är en 66 årig kvinna och bosatt på Lövgränd 6 D i Borås. Hennes bostad är ett radhus på 118 kvm . Hon flyttade in på adressen den 7 juni 2011 och har sammanlagt bott där i 15 år och 22 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Lena

Informationen om Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Lena Hermanson?

Vad tjänar Lena?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Lenas
Kreditstatus?

Nyfiken på Lenas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Lövgränd 6 D

Latitud: 57.728765   |   Longitud: 12.914389

Registrerat på adressen


Lövgränd 6 D
504 67 Borås

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Lena kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Lena hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Lenas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Radhus

Boarea: 118 kvm

Byggår: 1962

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Lena har inga bolagsengagemang


Mer om Lena


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

66 år (och 25 dagar)

Födelsedag

04 juni (en fredag om 340 dagar)

Födelsedatum

1960-06-04 (en lördag för 24 131 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 3 år och 340 dagar (en tisdag)

Lena Hermanson är en 66 årig kvinna och bosatt på Lövgränd 6 D i Borås. Hennes bostad är ett radhus på 118 kvm . Hon flyttade in på adressen den 7 juni 2011 och har sammanlagt bott där i 15 år och 22 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Lenas bostadsområde, på postnummer 504 67, är 356 514 kr per år och 4,95 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Borås där Lenas ingår. Lenas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 86.

Förutom Lena bor också Mikael Hermansson på adressen. Där har han bott i 15 år och 22 dagar sedan han först registrerades där den 7 juni 2011. Lena är gift med Mikael Hermansson .

Lenas nästa födelsedag är om 340 dagar då hon fyller 67 år. Hennes namnsdag är om 50 dagar och hennes nästa jubileum är när hon fyller 70 år om 3 år och 340 dagar (en tisdag).

Namnet Lena är 'Kortform av Magdalena och Helena'.

Lena har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lena i Sverige Lena Killgren Jonsson i Falun, Lena Ranehag i Kungshamn och Lena Natt och Dag i Skivarp.

Informationen om Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Lena Hermanson