7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-17

Margareta Eva-Lott Ahl

Årsinkomst: Kolla Eva-Lotts lön anonymt

Personnummer: 19600720- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 65 år

Födelsedag: 20 juli 1960

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 20 juli

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Margareta Eva-Lott Ahl

Förnamn: Margareta Eva-Lott

Tilltalsnamn: Eva-Lott

Efternamn: Ahl

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2006-08-01

Gatuadress: Linnekullavägen 106

Postnummer: 298 91

Postort: Tollarp

Distrikt: Västra Vram

Församling: Tollarps församling (129032)

Kommun: Kristianstad (1290)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Eva-Lott

Eva-Lott Ahl är en kvinna på 65 år som bor på Linnekullavägen 106 i Tollarp. Eva-Lotts bostad är en villa på 82 kvm . Där har hon bott i 19 år och 350 dagar sedan hon flyttade in den 1 augusti 2006. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Eva-Lott

Informationen om Eva-Lott kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Eva-Lott Ahl?

Vad tjänar Eva-Lott?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Eva-Lotts
Kreditstatus?

Nyfiken på Eva-Lotts Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Linnekullavägen 106

Latitud: 55.925455   |   Longitud: 13.928533

Registrerat på adressen


Linnekullavägen 106
298 91 Tollarp

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 2 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
SCHAPENDOES Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2014-08-13 (11 år) Ägare Eva-Lott Ahl Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2014-08-13 (11 år) Eva-Lott Ahl Kolla lön direkt
BLANDRAS Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2012-03-21 (14 år) Ägare Eva-Lott Ahl Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2012-03-21 (14 år) Eva-Lott Ahl Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Eva-Lott kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Eva-Lott hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Eva-Lotts bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 82 kvm

Byggår: 1945

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Ekonomiska föreningen Tollarps medborgarhus Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Styrelsesuppleant 0

Mer om Eva-Lott


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

65 år (och 362 dagar)

Födelsedag

20 juli (en måndag om 3 dagar)

Födelsedatum

1960-07-20 (en onsdag för 24 103 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 4 år och 3 dagar (en lördag)

Eva-Lott Ahl är en kvinna på 65 år som bor på Linnekullavägen 106 i Tollarp. Eva-Lotts bostad är en villa på 82 kvm . Där har hon bott i 19 år och 350 dagar sedan hon flyttade in den 1 augusti 2006. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Eva-Lotts postnummer, 298 91, är medelinkomsten 366 470 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 9,20 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Eva-Lott och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Kristianstad där Eva-Lott ingår. Eva-Lotts lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 187.

Eva-Lott bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Det finns också 2 hundar i bostaden. Hon är inte gift.

På Eva-Lotts nästa födelsedag fyller hon 66 år. Den inträffar om 3 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 70 år om 4 år och 3 dagar (en lördag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 3 dagar.

Namnet Margareta är 'Grekiskt namn (Margari´ta), bildat av ett persiskt ord med bet. ’pärla’'.

Eva-Lott har 1 bolagsengagemang ( Ekonomiska föreningen Tollarps medborgarhus ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Eva-Lott i Sverige Eva-Lott Lundin i Falköping, Eva-Lott Jonsson i Höganäs och Eva-Lott Karlsson i Vetlanda.

Informationen om Eva-Lott kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Eva-Lott Ahl