7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-23
Riitta-Liisa Garnestrand
Årsinkomst: Kolla Riitta-Liisas lön anonymt
Personnummer: 19600807-
Ålder: 65 år
Födelsedag: 7 augusti 1960
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Lejonet
Namnregistrering
Personnamn: Riitta-Liisa Garnestrand
Förnamn: Riitta-Liisa
Tilltalsnamn: Riitta-Liisa
Efternamn: Garnestrand
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2020-07-06
Gatuadress: Skrantahöjdsvägen 66 C lgh 1002
Våning & dörr: Entréplan, dörr 2 från vänster
Postnummer: 691 46
Postort: Karlskoga
Distrikt: Karlskoga
Församling: Karlskoga församling (188301)
Kommun: Karlskoga (1883)
Län: Örebro (18)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Riitta-Liisa
Riitta-Liisa Garnestrand är 65 år gammal och bor på Skrantahöjdsvägen 66 C lgh 1002 i Karlskoga. Hennes bostad är en lägenhet med 2 rum på 62 kvm . Där har hon bott i 5 år och 352 dagar sedan hon flyttade in den 6 juli 2020. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Riitta-Liisa
Informationen om Riitta-Liisa kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Skrantahöjdsvägen 66 C lgh 1002
Registrerat på adressen
691 46 Karlskoga
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Riitta-Liisa kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Riitta-Liisa hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Riitta-Liisas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 2
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 62 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1970
Bolagsengagemang | 0 st
Riitta-Liisa har inga bolagsengagemang
Mer om Riitta-Liisa
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
65 år (och 320 dagar)
Födelsedag
07 augusti (en fredag om 45 dagar)
Födelsedatum
1960-08-07 (en söndag för 24 061 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 4 år och 45 dagar (en onsdag)
Riitta-Liisa Garnestrand är 65 år gammal och bor på Skrantahöjdsvägen 66 C lgh 1002 i Karlskoga. Hennes bostad är en lägenhet med 2 rum på 62 kvm . Där har hon bott i 5 år och 352 dagar sedan hon flyttade in den 6 juli 2020. Hon har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 691 46, som är Riitta-Liisas bostadsområde, är medelinkomsten 207 159 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 11,04 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Karlskoga där Riitta-Liisas ingår. Riitta-Liisas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 49.
Riitta-Liisa bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Riitta-Liisa är inte gift.
Riitta-Liisa har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 192 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 45 dagar då hon fyller 66 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 70 år om 4 år och 45 dagar (en onsdag).
Riitta-Liisa har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Riitta-Liisa i Sverige Riitta-Liisa Gustafsson Kaartinen i Norrköping, Riitta-Liisa Garnestrand i Karlskoga och Riitta-Liisa Haapajärvi i Gimo.
Informationen om Riitta-Liisa kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Riitta-Liisa Garnestrand
Var bor Riitta-Liisa?
Hur gammal är Riitta-Liisa?
Riitta-Liisa Garnestrand är 65 år gammal och föddes den 7 augusti 1960. Hon fyller 66 år den 7 augusti.
Har Riitta-Liisa några bolagsengagemang?
Riitta-Liisa har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Riitta-Liisa några fordon?
Är Riitta-Liisa gift?
Riitta-Liisa är inte gift.
Vilket telefonnummer har Riitta-Liisa?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Riitta-Liisa.
Vilket stjärntecken har Riitta-Liisa?
Riitta-Liisa har stjärntecknet Lejonet.
I vilken kommun är Riitta-Liisa folkbokförd?
Riitta-Liisa Garnestrand är folkbokförd i Karlskoga kommun.
Vilket län tillhör Riitta-Liisa?
Riitta-Liisa Garnestrand tillhör Örebro.
Vilken församling tillhör Riitta-Liisa?
Riitta-Liisa Garnestrand tillhör Karlskoga församling.