7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-03
Lars-Åke Ivar Karlsson
Årsinkomst: Kolla Lars-Åke Ivars lön anonymt
Personnummer: 19600810-
Ålder: 65 år
Födelsedag: 10 augusti 1960
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 31 januari
Stjärntecken: Lejonet
Telefon: 073-0737104
Namnregistrering
Personnamn: Lars-Åke Ivar Karlsson
Förnamn: Lars-Åke Ivar
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Karlsson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2014-08-25
Gatuadress: Stjärngatan 14 lgh 1604
Våning & dörr: 6 våningen, dörr 4 från vänster
Postnummer: 595 33
Postort: Mjölby
Församling: Mjölby församling (058601)
Kommun: Mjölby (0586)
Län: Östergötland (05)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Lars-Åke Ivar Karlsson är en man på 65 år som bor på Stjärngatan 14 lgh 1604 i Mjölby. bostad är en lägenhet med 2 rum på 60 kvm . Där har han bott i 11 år och 312 dagar sedan han flyttade in den 25 augusti 2014. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Stjärngatan 14 lgh 1604
Registrerat på adressen
595 33 Mjölby
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Lars-Åke Ivar kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Lars-Åke Ivar hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Lars-Åke Ivars bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 2
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 60 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1965
Bolagsengagemang | 0 st
Lars-Åke Ivar har inga bolagsengagemang
Mer om Lars-Åke Ivar
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
65 år (och 327 dagar)
Födelsedag
10 augusti (en måndag om 38 dagar)
Födelsedatum
1960-08-10 (en onsdag för 24 068 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 4 år och 38 dagar (en lördag)
Lars-Åke Ivar Karlsson är en man på 65 år som bor på Stjärngatan 14 lgh 1604 i Mjölby. bostad är en lägenhet med 2 rum på 60 kvm . Där har han bott i 11 år och 312 dagar sedan han flyttade in den 25 augusti 2014. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Lars-Åke Ivars postnummer, 595 33, är medelinkomsten 375 313 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,66 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Lars-Åke Ivar och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Mjölby där Lars-Åke Ivar ingår. Lars-Åke Ivars lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 20.
Lars-Åke Ivar bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Han är inte gift.
På Lars-Åke Ivars nästa födelsedag fyller han 66 år. Den inträffar om 38 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 4 år och 38 dagar (en lördag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 212 dagar.
Namnet Ivar är 'Nordiskt namn, trol. sammansatt av ord med bet. ’idegran’ och ’krigare’'.
Lars-Åke Ivar har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lars-Åke Ivar i Sverige Ivar Stenberg i Stenungsund, Lars-Åke Skystedt i Halmstad och Lars-Åke Karlsson i Moholm.
Informationen om Lars-Åke Ivar kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Telefonnummer
073-0737104
Andra möjliga format
Läs merMinska
0046730737104 +46730737104 +4673-0737104 +4673-073 71 04 0730737104 073-0737104 073-073 71 04 073 073 71 04 073 0737104
Vanliga frågor om Lars-Åke Ivar Karlsson
Var bor Lars-Åke Ivar?
Hur gammal är Lars-Åke Ivar?
Lars-Åke Ivar Karlsson är 65 år gammal och föddes den 10 augusti 1960. Han fyller 66 år den 10 augusti.
Har Lars-Åke Ivar några bolagsengagemang?
Lars-Åke Ivar har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Lars-Åke Ivar några fordon?
Är Lars-Åke Ivar gift?
Lars-Åke Ivar är inte gift.
Vilket telefonnummer har Lars-Åke Ivar?
Det telefonnummer som finns registrerat för Lars-Åke Ivar är 073-0737104.
Vilket stjärntecken har Lars-Åke Ivar?
Lars-Åke Ivar har stjärntecknet Lejonet.
I vilken kommun är Lars-Åke Ivar folkbokförd?
Lars-Åke Ivar Karlsson är folkbokförd i Mjölby kommun.
Vilket län tillhör Lars-Åke Ivar?
Lars-Åke Ivar Karlsson tillhör Östergötland.
Vilken församling tillhör Lars-Åke Ivar?
Lars-Åke Ivar Karlsson tillhör Mjölby församling.