7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-26

Leif Ingemar Ahlgren

Årsinkomst: Kolla Leifs lön anonymt

Personnummer: 19600910- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 65 år

Födelsedag: 10 september 1960

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 30 juni

Stjärntecken: Jungfrun

Namnregistrering

Personnamn: Leif Ingemar Ahlgren

Förnamn: Leif Ingemar

Tilltalsnamn: Leif

Efternamn: Ahlgren

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2017-04-05

Gatuadress: Finnboda Kajväg 12 D lgh 1202

Våning & dörr: 2 våningen, dörr 2 från vänster

Postnummer: 131 72

Postort: Nacka

Distrikt: Nacka

Församling: Nacka församling (018201)

Kommun: Nacka (0182)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Leif

Leif Ahlgren är en man på 65 år som bor på Finnboda Kajväg 12 D lgh 1202 i Nacka. Leifs bostad är en lägenhet med 3 rum på 74 kvm . Där har han bott i 9 år och 82 dagar sedan han flyttade in den 5 april 2017. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Leif

Informationen om Leif kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Leif Ahlgren?

Vad tjänar Leif?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Leifs
Kreditstatus?

Nyfiken på Leifs Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Finnboda Kajväg 12 D lgh 1202

Latitud: 59.315957   |   Longitud: 18.128243

Registrerat på adressen


Finnboda Kajväg 12 D lgh 1202
131 72 Nacka

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Leif kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Leif hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Leifs bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 74 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Bostadsrättsföreningen Fjällviolen Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot 0

Mer om Leif


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

65 år (och 289 dagar)

Födelsedag

10 september (en torsdag om 76 dagar)

Födelsedatum

1960-09-10 (en lördag för 24 030 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 4 år och 76 dagar (en tisdag)

Leif Ahlgren är en man på 65 år som bor på Finnboda Kajväg 12 D lgh 1202 i Nacka. Leifs bostad är en lägenhet med 3 rum på 74 kvm . Där har han bott i 9 år och 82 dagar sedan han flyttade in den 5 april 2017. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Leifs postnummer, 131 72, är medelinkomsten 630 124 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 0,84 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Leif och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Nacka där Leif ingår. Leifs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 95.

Leif bor tillsammans med Åsa Ahlgren. Hon är en 60 årig kvinna som flyttade in den 5 april 2017 och har bott där totalt 9 år och 82 dagar. Han är gift med Åsa Ahlgren .

På Leifs nästa födelsedag fyller han 66 år. Den inträffar om 76 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 4 år och 76 dagar (en tisdag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 4 dagar.

Namnet Leif är 'Nordiskt namn, kortform av namn på -leifr ’arvinge’ (se Torleif)'.

Leif har 1 bolagsengagemang ( Bostadsrättsföreningen Fjällviolen ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Leif i Sverige Leif Torén i Anderstorp, Leif Mannerström i Tvärred och Leif Andrée i Stockholm.

Informationen om Leif kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Leif Ahlgren