7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-24
Nasir Al Sawadi
Årsinkomst: Kolla Nasirs lön anonymt
Personnummer: 19600923-
Ålder: 65 år
Födelsedag: 23 september 1960
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Vågen
Namnregistrering
Personnamn: Nasir Al Sawadi
Förnamn: Nasir
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Al Sawadi
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2025-06-13
Gatuadress: Scheelevägen 45
Postnummer: 147 31
Postort: Tumba
Distrikt: Tumba
Församling: Botkyrka församling (012701)
Kommun: Botkyrka (0127)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Nasir Al Sawadi är en 65 årig man och bosatt på Scheelevägen 45 i Tumba. Hans bostad är ett kedjehus på 133 kvm . Han flyttade in på adressen den 13 juni 2025 och har sammanlagt bott där i 1 år och 11 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Scheelevägen 45
Registrerat på adressen
147 31 Tumba
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Nasir kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Nasir hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Nasirs bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Kedjehus
Boarea: 133 kvm
Byggår: 1958
Bolagsengagemang | 0 st
Nasir har inga bolagsengagemang
Mer om Nasir
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
65 år (och 274 dagar)
Födelsedag
23 september (en onsdag om 91 dagar)
Födelsedatum
1960-09-23 (en fredag för 24 015 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 4 år och 91 dagar (en måndag)
Nasir Al Sawadi är en 65 årig man och bosatt på Scheelevägen 45 i Tumba. Hans bostad är ett kedjehus på 133 kvm . Han flyttade in på adressen den 13 juni 2025 och har sammanlagt bott där i 1 år och 11 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Nasirs bostadsområde, på postnummer 147 31, är 397 640 kr per år och 3,76 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Botkyrka där Nasirs ingår. Nasirs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 147.
Förutom Nasir bor också Nohodh Hatam på adressen. Där har hon bott i 1 år och 11 dagar sedan hon först registrerades där den 13 juni 2025. Nasir är gift med Nohodh Hatam .
Nasirs nästa födelsedag är om 91 dagar då han fyller 66 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 191 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 4 år och 91 dagar (en måndag).
Nasir har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Nasir i Sverige Nasir Abdulrahman Mansour i Skogås, Nasir Gutale i Stockholm och Nasir Mortezaei i Bro.
Informationen om Nasir kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Nasir Al Sawadi
Var bor Nasir?
Hur gammal är Nasir?
Nasir Al Sawadi är 65 år gammal och föddes den 23 september 1960. Han fyller 66 år den 23 september.
Har Nasir några bolagsengagemang?
Nasir har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Nasir några fordon?
Är Nasir gift?
Nasir är gift med Nohodh Hatam.
Vilket telefonnummer har Nasir?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Nasir.
Vilket stjärntecken har Nasir?
Nasir har stjärntecknet Vågen.
I vilken kommun är Nasir folkbokförd?
Nasir Al Sawadi är folkbokförd i Botkyrka kommun.
Vilket län tillhör Nasir?
Nasir Al Sawadi tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Nasir?
Nasir Al Sawadi tillhör Botkyrka församling.