NYHET! Få din egna Lönekoll gratis - Logga in med BankID för att se din Lönekoll
NYHET! Få din egna Lönekoll gratis - Logga in med BankID för att se din Lönekoll
Personuppgifter
2026-09-26
Youssef Fouad Tannous
Årsinkomst: Kolla Youssef Fouads lön anonymt
Personnummer: 19600926-
Ålder: 66 år
Födelsedag: 26 september 1960
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Vågen
Namnregistrering
Personnamn: Youssef Fouad Tannous
Förnamn: Youssef Fouad
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Tannous
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2007-12-17
Gatuadress: Sedelvägen 128
Postnummer: 147 40
Postort: Tumba
Församling: Botkyrka församling (012701)
Kommun: Botkyrka (0127)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Youssef Fouad Tannous är en 66 årig man bosatt i Botkyrka kommun. Han bor i ett radhus på 100 kvm . Där har han bott i sammanlagt 18 år och 283 dagar sedan 17 december 2007. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Sedelvägen 128
Registrerat på adressen
147 40 Tumba
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Youssef Fouad kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Youssef Fouad hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Youssef Fouads bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Radhus
Boarea: 100 kvm
Byggår: 1975
Bolagsengagemang | 0 st
Youssef Fouad har inga bolagsengagemang
Mer om Youssef Fouad
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
66 år
Födelsedag
26 september (idag)
Födelsedatum
1960-09-26 (en måndag för 24 106 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 4 år (en torsdag)
Youssef Fouad Tannous är en 66 årig man bosatt i Botkyrka kommun. Han bor i ett radhus på 100 kvm . Där har han bott i sammanlagt 18 år och 283 dagar sedan 17 december 2007. Han har inte någon särskild adress registrerad.
I Youssef Fouads bostadsområde, på postnummer 147 40, har 7,92 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 316 178 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Botkyrka där Youssef Fouads ingår. Youssef Fouads lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 164.
Youssef Fouad bor tillsammans med en 57 årig kvinna vid namn Zlata Tannous. Hon registrerades på adressen den 17 december 2007, och har bott där totalt 18 år och 283 dagar. Han är gift med Zlata Tannous .
Vill du fira Youssef Fouads födelsedag ska du gratulera honom idag då han fyller 66 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 97 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 4 år (en torsdag).
Youssef Fouad har inga bolagsengagemang.
De tre mest eftersökta Youssef Fouad i Sverige det senaste kvartalet är Fouad Saleh i Sundbyberg, Youssef Korkis i Huskvarna och Youssef Mehamedi i Uddevalla.
Informationen om Youssef Fouad kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Youssef Fouad Tannous
Var bor Youssef Fouad?
Hur gammal är Youssef Fouad?
Youssef Fouad Tannous är 66 år gammal och föddes den 26 september 1960. Han fyller 66 år den 26 september.
Har Youssef Fouad några bolagsengagemang?
Youssef Fouad har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Youssef Fouad några fordon?
Är Youssef Fouad gift?
Youssef Fouad är gift med Zlata Tannous.
Vilket telefonnummer har Youssef Fouad?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Youssef Fouad.
Vilket stjärntecken har Youssef Fouad?
Youssef Fouad har stjärntecknet Vågen.
I vilken kommun är Youssef Fouad folkbokförd?
Youssef Fouad Tannous är folkbokförd i Botkyrka kommun.
Vilket län tillhör Youssef Fouad?
Youssef Fouad Tannous tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Youssef Fouad?
Youssef Fouad Tannous tillhör Botkyrka församling.