7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-27
Lena Britt-Marie Vesterfors
Årsinkomst: Kolla Lenas lön anonymt
Personnummer: 19601022-
Ålder: 65 år
Födelsedag: 22 oktober 1960
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 18 augusti
Stjärntecken: Vågen
Namnregistrering
Personnamn: Lena Britt-Marie Vesterfors
Förnamn: Lena Britt-Marie
Tilltalsnamn: Lena
Efternamn: Vesterfors
Mellannamn:
Folkbokföring
Adressändring: 2024-06-10
Gatuadress: Rosenvägen 2
Postnummer: 274 50
Postort: Skivarp
Distrikt: Skivarp
Församling: Skivarps församling (126406)
Kommun: Skurup (1264)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Lena
Lena Vesterfors är 65 år och bosatt på Rosenvägen 2 i Skivarp. Hon bor i en villa på 91 kvm . Där har hon bott i 2 år och 17 dagar sedan hon flyttade in den 10 juni 2024. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Lena
Informationen om Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Rosenvägen 2
Registrerat på adressen
274 50 Skivarp
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Lena kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Lena hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Lenas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 91 kvm
Byggår: 1961
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Verklig Huvudman Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Verklig Huvudman | 0 |
Mer om Lena
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
65 år (och 248 dagar)
Födelsedag
22 oktober (en torsdag om 117 dagar)
Födelsedatum
1960-10-22 (en lördag för 23 989 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 4 år och 117 dagar (en tisdag)
Lena Vesterfors är 65 år och bosatt på Rosenvägen 2 i Skivarp. Hon bor i en villa på 91 kvm . Där har hon bott i 2 år och 17 dagar sedan hon flyttade in den 10 juni 2024. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
I området som hon bor just nu, på postnummer 274 50, är medelinkomsten 313 466 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 10,17 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Skurup där Lena ingår. Lenas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 32.
Lena bor tillsammans med Christer Nimtoft. Han har bott på Rosenvägen 2 i totalt 2 år och 17 dagar sedan han först registrerades på adressen den 10 juni 2024. Hon är gift med Christer Nimtoft .
Lena fyller 66 år om 117 dagar och har namnsdag om 52 dagar. Hennes nästa jubileum sker när hon fyller 70 år om 4 år och 117 dagar (en tisdag).
Namnet Lena är 'Kortform av Magdalena och Helena'.
Lena har 1 bolagsengagemang (
RÖDAKORSKRETSEN I SKURUPS KOMMUN
).
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lena i Sverige Lena Killgren Jonsson i Falun, Lena Ranehag i Kungshamn och Lena Natt och Dag i Skivarp.
Informationen om Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Lena Vesterfors
Var bor Lena?
Hur gammal är Lena?
Lena Vesterfors är 65 år gammal och föddes den 22 oktober 1960. Hon fyller 66 år den 22 oktober.
Har Lena några bolagsengagemang?
Lena har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat RÖDAKORSKRETSEN I SKURUPS KOMMUN . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Lena några fordon?
Är Lena gift?
Lena är gift med Christer Nimtoft.
Vilket telefonnummer har Lena?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Lena.
Vilket stjärntecken har Lena?
Lena har stjärntecknet Vågen.
I vilken kommun är Lena folkbokförd?
Lena Vesterfors är folkbokförd i Skurup kommun.
Vilket län tillhör Lena?
Lena Vesterfors tillhör Skåne.
Vilken församling tillhör Lena?
Lena Vesterfors tillhör Skivarps församling.