7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-10

Tonny Mikael Andersson

Årsinkomst: Kolla Tonnys lön anonymt

Personnummer: 19601029- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 65 år

Födelsedag: 29 oktober 1960

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 29 september

Stjärntecken: Skorpionen

Namnregistrering

Personnamn: Tonny Mikael Andersson

Förnamn: Tonny Mikael

Tilltalsnamn: Tonny

Efternamn: Andersson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2019-04-01

Gatuadress: Salsmästaregatan 8 lgh 1002

Våning & dörr: Entréplan, dörr 2 från vänster

Postnummer: 702 83

Postort: Örebro

Distrikt: Almby

Församling: Almby församling (188004)

Kommun: Örebro (1880)

Län: Örebro (18)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Tonny

Tonny Andersson är en man på 65 år som bor på Salsmästaregatan 8 lgh 1002 i Örebro. Tonnys bostad är en lägenhet med 3 rum på 76 kvm . Där har han bott i 7 år och 100 dagar sedan han flyttade in den 1 april 2019. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Tonny

Informationen om Tonny kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Tonny Andersson?

Vad tjänar Tonny?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Tonnys
Kreditstatus?

Nyfiken på Tonnys Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Salsmästaregatan 8 lgh 1002

Latitud: 59.265287   |   Longitud: 15.252113

Registrerat på adressen


Salsmästaregatan 8 lgh 1002
702 83 Örebro

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Andersson, Tonny Status Aktiv
Ansvarig Tonny Mikael Andersson (Innehavare) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Tonny Mikael Andersson (Innehavare) Kolla lön direkt


Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Tonny kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Tonny hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Tonnys bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 76 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1973

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Andersson, Tonny Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Innehavare 0

Mer om Tonny


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

65 år (och 254 dagar)

Födelsedag

29 oktober (en torsdag om 111 dagar)

Födelsedatum

1960-10-29 (en lördag för 23 995 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 4 år och 111 dagar (en tisdag)

Tonny Andersson är en man på 65 år som bor på Salsmästaregatan 8 lgh 1002 i Örebro. Tonnys bostad är en lägenhet med 3 rum på 76 kvm . Där har han bott i 7 år och 100 dagar sedan han flyttade in den 1 april 2019. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Tonnys postnummer, 702 83, är medelinkomsten 399 803 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,82 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Tonny och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Örebro där Tonny ingår. Tonnys lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 131.

Tonny bor tillsammans med Maria Fermby. Hon är en 67 årig kvinna som flyttade in den 1 april 2019 och har bott där totalt 7 år och 100 dagar. Han är inte gift.

På Tonnys nästa födelsedag fyller han 66 år. Den inträffar om 111 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 4 år och 111 dagar (en tisdag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 81 dagar.

Namnet Mikael är 'Hebreiskt namn med bet. ’vem är som Gud?’'.

Tonny har 1 bolagsengagemang ( Andersson, Tonny ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Tonny i Sverige Tonny Andersson i Kävlinge, Tonny Lindqvist i Markaryd och Tonny Fröjd i Simrishamn.

Informationen om Tonny kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Tonny Andersson