7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-11

Ebba Helena Duveborg

Årsinkomst: Kolla Helenas lön anonymt

Personnummer: 19601104- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 65 år

Födelsedag: 4 november 1960

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 31 juli

Stjärntecken: Skorpionen

Namnregistrering

Personnamn: Ebba Helena Duveborg

Förnamn: Ebba Helena

Tilltalsnamn: Helena

Efternamn: Duveborg

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1995-06-21

Gatuadress: Vänge Kyrkjuves 324

Postnummer: 622 36

Postort: Romakloster

Församling: Vänge församling (098040)

Kommun: Gotland (0980)

Län: Gotland (09)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Helena

Helena Duveborg är en 65 årig kvinna och bosatt på Vänge Kyrkjuves 324 i Romakloster. Hennes bostad är en villa på 220 kvm . Hon flyttade in på adressen den 21 juni 1995 och har sammanlagt bott där i 31 år och 20 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Helena

Informationen om Helena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Helena Duveborg?

Vad tjänar Helena?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Helenas
Kreditstatus?

Nyfiken på Helenas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Vänge Kyrkjuves 324

Latitud: 57.448377   |   Longitud: 18.514693

Registrerat på adressen


Vänge Kyrkjuves 324
622 36 Romakloster

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
GOLDEN RETRIEVER Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2007-02-21 (19 år) Ägare Helena Duveborg Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2007-02-21 (19 år) Helena Duveborg Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Helena kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Helena hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Helenas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 220 kvm

Byggår: 1878

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Grafisk Form & Illustration Helena Duveborg Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Innehavare 0

Mer om Helena


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

65 år (och 249 dagar)

Födelsedag

04 november (en onsdag om 116 dagar)

Födelsedatum

1960-11-04 (en fredag för 23 990 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 4 år och 116 dagar (en måndag)

Helena Duveborg är en 65 årig kvinna och bosatt på Vänge Kyrkjuves 324 i Romakloster. Hennes bostad är en villa på 220 kvm . Hon flyttade in på adressen den 21 juni 1995 och har sammanlagt bott där i 31 år och 20 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Helenas bostadsområde, på postnummer 622 36, är 318 570 kr per år och 4,33 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Gotland där Helenas ingår. Helenas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 81.

Förutom Helena bor också Leif Duveborg på adressen. Där har han bott i 31 år och 20 dagar sedan han först registrerades där den 21 juni 1995. På adressen finns också en hund registrerad som Helena är ägare till. Helena är gift med Leif Duveborg .

Helenas nästa födelsedag är om 116 dagar då hon fyller 66 år. Hennes namnsdag är om 20 dagar och hennes nästa jubileum är när hon fyller 70 år om 4 år och 116 dagar (en måndag).

Namnet Helena är 'Grekiskt namn med bet. ’fackla’'.

Helena har 1 bolagsengagemang ( Grafisk Form & Illustration Helena Duveborg ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Helena i Sverige Helena Bergström Nutley i Drottningholm, Helena Nilsson Gissén i Nacka och Helena Berin i Hägersten.

Informationen om Helena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Helena Duveborg