7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-25

Leif Torsten Ingemar Ernstsson

Årsinkomst: Kolla Leif Torsten Ingemars lön anonymt

Personnummer: 19601109- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 65 år

Födelsedag: 9 november 1960

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 30 juni

Stjärntecken: Skorpionen

Namnregistrering

Personnamn: Leif Torsten Ingemar Ernstsson

Förnamn: Leif Torsten Ingemar

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Ernstsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2019-07-01

Gatuadress: Kopparbrinken 3

Postnummer: 711 35

Postort: Lindesberg

Distrikt: Lindesberg

Församling: Linde bergslags församling (188502)

Kommun: Lindesberg (1885)

Län: Örebro (18)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Leif Torsten Ingemar Ernstsson är en man på 65 år som bor på Kopparbrinken 3 i Lindesberg. bostad är en villa på 173 kvm . Där har han bott i 6 år och 359 dagar sedan han flyttade in den 1 juli 2019. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Leif Torsten Ingemar Ernstsson?

Vad tjänar Leif Torsten Ingemar?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Leif Torsten Ingemars
Kreditstatus?

Nyfiken på Leif Torsten Ingemars Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Kopparbrinken 3

Latitud: 59.603929   |   Longitud: 15.220548

Registrerat på adressen


Kopparbrinken 3
711 35 Lindesberg

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Leifs Bod Status Aktiv
Ansvarig Leif Torsten Ingemar Ernstsson (Innehavare) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Leif Torsten Ingemar Ernstsson (Innehavare) Kolla lön direkt


Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Leif Torsten Ingemar kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Leif Torsten Ingemar hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Leif Torsten Ingemars bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 173 kvm

Byggår: 1933

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Leifs Bod Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Innehavare 0

Mer om Leif Torsten Ingemar


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

65 år (och 228 dagar)

Födelsedag

09 november (en måndag om 137 dagar)

Födelsedatum

1960-11-09 (en onsdag för 23 969 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 4 år och 137 dagar (en lördag)

Leif Torsten Ingemar Ernstsson är en man på 65 år som bor på Kopparbrinken 3 i Lindesberg. bostad är en villa på 173 kvm . Där har han bott i 6 år och 359 dagar sedan han flyttade in den 1 juli 2019. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Leif Torsten Ingemars postnummer, 711 35, är medelinkomsten 356 658 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,89 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Leif Torsten Ingemar och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Lindesberg där Leif Torsten Ingemar ingår. Leif Torsten Ingemars lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 27.

Leif Torsten Ingemar bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Han är inte gift.

På Leif Torsten Ingemars nästa födelsedag fyller han 66 år. Den inträffar om 137 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 4 år och 137 dagar (en lördag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 5 dagar.

Namnet Leif är 'Nordiskt namn, kortform av namn på -leifr ’arvinge’ (se Torleif)'.

Leif Torsten Ingemar har 1 bolagsengagemang ( Leifs Bod ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Leif Torsten Ingemar i Sverige Ingemar Hammarström i Stockholm, Leif Torén i Anderstorp och Torsten Jansson i Kosta.

Informationen om Leif Torsten Ingemar kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Leif Torsten Ingemar Ernstsson