7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-30
Jasmina Burzic
Årsinkomst: Kolla Jasminas lön anonymt
Personnummer: 19601124-
Ålder: 65 år
Födelsedag: 24 november 1960
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Skytten
Namnregistrering
Personnamn: Jasmina Burzic
Förnamn: Jasmina
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Burzic
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2015-01-29
Gatuadress: Frontgatan 4 lgh 1304
Våning & dörr: 3 våningen, dörr 4 från vänster
Postnummer: 254 21
Postort: Helsingborg
Distrikt: Filborna
Församling: Helsingborgs Gustav Adolfs församling (128302)
Kommun: Helsingborg (1283)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Jasmina Burzic är en 65 årig kvinna och bosatt på Frontgatan 4 lgh 1304 i Helsingborg. Hennes bostad är en lägenhet med 2 rum på 61 kvm . Hon flyttade in på adressen den 29 januari 2015 och har sammanlagt bott där i 11 år och 152 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Frontgatan 4 lgh 1304
Registrerat på adressen
254 21 Helsingborg
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2008-03-19 (18 år) Ägare Jasmina Burzic Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2008-03-19 (18 år) | Jasmina Burzic | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Jasmina kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Jasmina hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Jasminas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 2
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 61 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1965
Bolagsengagemang | 0 st
Jasmina har inga bolagsengagemang
Mer om Jasmina
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
65 år (och 218 dagar)
Födelsedag
24 november (en tisdag om 147 dagar)
Födelsedatum
1960-11-24 (en torsdag för 23 959 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 4 år och 147 dagar (en söndag)
Jasmina Burzic är en 65 årig kvinna och bosatt på Frontgatan 4 lgh 1304 i Helsingborg. Hennes bostad är en lägenhet med 2 rum på 61 kvm . Hon flyttade in på adressen den 29 januari 2015 och har sammanlagt bott där i 11 år och 152 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Jasminas bostadsområde, på postnummer 254 21, är 291 473 kr per år och 6,01 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Helsingborg där Jasminas ingår. Jasminas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 149.
Jasmina bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). På adressen finns också en hund registrerad som Jasmina är ägare till. Jasmina är inte gift.
Jasminas nästa födelsedag är om 147 dagar då hon fyller 66 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 185 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 70 år om 4 år och 147 dagar (en söndag).
Jasmina har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Jasmina i Sverige Jasmina Ayyoub i Årsta, Jasmina Mustafa i Landskrona och Jasmina Okur i Tumba.
Informationen om Jasmina kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Jasmina Burzic
Var bor Jasmina?
Hur gammal är Jasmina?
Jasmina Burzic är 65 år gammal och föddes den 24 november 1960. Hon fyller 66 år den 24 november.
Har Jasmina några bolagsengagemang?
Jasmina har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Jasmina några fordon?
Är Jasmina gift?
Jasmina är inte gift.
Vilket telefonnummer har Jasmina?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Jasmina.
Vilket stjärntecken har Jasmina?
Jasmina har stjärntecknet Skytten.
I vilken kommun är Jasmina folkbokförd?
Jasmina Burzic är folkbokförd i Helsingborg kommun.
Vilket län tillhör Jasmina?
Jasmina Burzic tillhör Skåne.
Vilken församling tillhör Jasmina?
Jasmina Burzic tillhör Helsingborgs Gustav Adolfs församling.