7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-04
Bertil Lars-Erik Bryntesson
Årsinkomst: Kolla Lars-Eriks lön anonymt
Personnummer: 19601209-
Ålder: 65 år
Födelsedag: 9 december 1960
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 11 juni
Stjärntecken: Skytten
Namnregistrering
Personnamn: Bertil Lars-Erik Bryntesson
Förnamn: Bertil Lars-Erik
Tilltalsnamn: Lars-Erik
Efternamn: Bryntesson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2018-04-03
Gatuadress: Levene Ravelsgården 3
Postnummer: 534 93
Postort: Stora Levene
Distrikt: Levene
Församling: Varabygdens församling (147001)
Kommun: Vara (1470)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Lars-Erik
Lars-Erik Bryntesson är en man på 65 år som bor på Levene Ravelsgården 3 i Stora Levene. Lars-Eriks bostad är en villa på 145 kvm . Där har han bott i 8 år och 92 dagar sedan han flyttade in den 3 april 2018. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Lars-Erik
Informationen om Lars-Erik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Levene Ravelsgården 3
Registrerat på adressen
534 93 Stora Levene
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Ann-Chatrine Elisabeth Bryntesson (Innehavare) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Ann-Chatrine Elisabeth Bryntesson (Innehavare) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2020-04-23 (6 år) Ägare Ann-Chatrine Bryntesson Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2020-04-23 (6 år) | Ann-Chatrine Bryntesson | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Lars-Erik kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Lars-Erik hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Lars-Eriks bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 145 kvm
Byggår: 1953
Bolagsengagemang | 0 st
Lars-Erik har inga bolagsengagemang
Mer om Lars-Erik
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
65 år (och 207 dagar)
Födelsedag
09 december (en onsdag om 158 dagar)
Födelsedatum
1960-12-09 (en fredag för 23 948 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 4 år och 158 dagar (en måndag)
Lars-Erik Bryntesson är en man på 65 år som bor på Levene Ravelsgården 3 i Stora Levene. Lars-Eriks bostad är en villa på 145 kvm . Där har han bott i 8 år och 92 dagar sedan han flyttade in den 3 april 2018. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Lars-Eriks postnummer, 534 93, är medelinkomsten 444 792 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,51 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Lars-Erik och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Vara där Lars-Erik ingår. Lars-Eriks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 33.
Lars-Erik bor tillsammans med Ann-Chatrine Bryntesson. Hon är en 59 årig kvinna som flyttade in den 1 december 2017 och har bott där totalt 8 år och 215 dagar. På adressen finns en hund (som Lars-Erik inte är ägare till). Han är gift med Ann-Chatrine Bryntesson .
På Lars-Eriks nästa födelsedag fyller han 66 år. Den inträffar om 158 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 4 år och 158 dagar (en måndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 342 dagar.
Namnet Bertil är 'Tyskt namn, diminutiv av bl.a. Berthold'.
Lars-Erik har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lars-Erik i Sverige Lars-Erik Danielsson i Älvsjö, Lars-Erik Hjälte i Sala och Lars-Erik Danielsson i Bullaren.
Informationen om Lars-Erik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Lars-Erik Bryntesson
Var bor Lars-Erik?
Hur gammal är Lars-Erik?
Lars-Erik Bryntesson är 65 år gammal och föddes den 9 december 1960. Han fyller 66 år den 9 december.
Har Lars-Erik några bolagsengagemang?
Lars-Erik har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Lars-Erik några fordon?
Är Lars-Erik gift?
Lars-Erik är gift med Ann-Chatrine Bryntesson.
Vilket telefonnummer har Lars-Erik?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Lars-Erik.
Vilket stjärntecken har Lars-Erik?
Lars-Erik har stjärntecknet Skytten.
I vilken kommun är Lars-Erik folkbokförd?
Lars-Erik Bryntesson är folkbokförd i Vara kommun.
Vilket län tillhör Lars-Erik?
Lars-Erik Bryntesson tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Lars-Erik?
Lars-Erik Bryntesson tillhör Varabygdens församling.