7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-17

Lars Kennet Carlsson

Årsinkomst: Kolla Lars Kennets lön anonymt

Personnummer: 19601209- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 65 år

Födelsedag: 9 december 1960

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 10 augusti

Stjärntecken: Skytten

Namnregistrering

Personnamn: Lars Kennet Carlsson

Förnamn: Lars Kennet

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Carlsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1994-09-22

Gatuadress: Snösvängen 6

Postnummer: 134 66

Postort: Ingarö

Församling: Gustavsberg-Ingarö församling (012006)

Kommun: Värmdö (0120)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Lars Kennet Carlsson är en man på 65 år som bor på Snösvängen 6 i Ingarö. bostad är en villa på 158 kvm . Där har han bott i 31 år och 268 dagar sedan han flyttade in den 22 september 1994. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Lars Kennet Carlsson?

Vad tjänar Lars Kennet?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Lars Kennets
Kreditstatus?

Nyfiken på Lars Kennets Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Snösvängen 6

Latitud: 59.244533   |   Longitud: 18.507109

Registrerat på adressen


Snösvängen 6
134 66 Ingarö

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Kennet Carlsson:s speciallyft AB Status Aktiv
Ansvarig Lars Kennet Carlsson (Styrelseledamot) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Lars Kennet Carlsson (Styrelseledamot) Kolla lön direkt


Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
SHIH TZU Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2007-04-29 (19 år) Ägare Gunhild Marie-Louise Carlsson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2007-04-29 (19 år) Gunhild Marie-Louise Carlsson Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Lars Kennet kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Lars Kennet hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Lars Kennets bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 158 kvm

Byggår: 1995

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Kennet Carlsson:s speciallyft AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 100% Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 4,4 Vinst (MSEK) 0,3
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot 100% 2024 4,4 0,3

Mer om Lars Kennet


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

65 år (och 190 dagar)

Födelsedag

09 december (en onsdag om 175 dagar)

Födelsedatum

1960-12-09 (en fredag för 23 931 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 4 år och 175 dagar (en måndag)

Lars Kennet Carlsson är en man på 65 år som bor på Snösvängen 6 i Ingarö. bostad är en villa på 158 kvm . Där har han bott i 31 år och 268 dagar sedan han flyttade in den 22 september 1994. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Lars Kennets postnummer, 134 66, är medelinkomsten 451 650 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,66 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Lars Kennet och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Värmdö där Lars Kennet ingår. Lars Kennets lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 60.

Lars Kennet bor tillsammans med Gunhild Marie-Louise Carlsson. Hon är en 61 årig kvinna som flyttade in den 22 september 1994 och har bott där totalt 31 år och 268 dagar. På adressen finns en hund (som Lars Kennet inte är ägare till). Han är gift med Gunhild Marie-Louise Carlsson .

På Lars Kennets nästa födelsedag fyller han 66 år. Den inträffar om 175 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 4 år och 175 dagar (en måndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 54 dagar.

Namnet Lars är 'Svensk form av det latinska namnet Laure´ntius ’den lagerkrönte’'.

Lars Kennet har 1 bolagsengagemang ( Kennet Carlsson:s speciallyft AB ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lars Kennet i Sverige Kennet Andersson i Västra Frölunda, Lars Leijonborg i Stockholm och Lars Hellman i Sundsvall.

Informationen om Lars Kennet kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Lars Kennet Carlsson