7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-05
Mona Agneta Nilsson
Årsinkomst: Kolla Monas lön anonymt
Personnummer: 19601214-
Ålder: 65 år
Födelsedag: 14 december 1960
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 4 maj
Stjärntecken: Skytten
Namnregistrering
Personnamn: Mona Agneta Nilsson
Förnamn: Mona Agneta
Tilltalsnamn: Mona
Efternamn: Nilsson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 1980-03-18
Gatuadress: Hallonvägen 4
Postnummer: 833 51
Postort: Hoting
Distrikt: Tåsjö
Församling: Tåsjö församling (231308)
Kommun: Strömsund (2313)
Län: Jämtland (23)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Mona
Mona Nilsson är en 65 årig kvinna och bosatt på Hallonvägen 4 i Hoting. Hon flyttade in på adressen den 18 mars 1980 och har sammanlagt bott där i 46 år och 109 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Mona
Informationen om Mona kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Hallonvägen 4
Registrerat på adressen
833 51 Hoting
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum Uppgift saknas Ägare Mona Nilsson Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | Mona Nilsson | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Mona kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Mona hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Bolagsengagemang | 0 st
Mona har inga bolagsengagemang
Mer om Mona
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
65 år (och 203 dagar)
Födelsedag
14 december (en måndag om 162 dagar)
Födelsedatum
1960-12-14 (en onsdag för 23 944 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 4 år och 162 dagar (en lördag)
Mona Nilsson är en 65 årig kvinna och bosatt på Hallonvägen 4 i Hoting. Hon flyttade in på adressen den 18 mars 1980 och har sammanlagt bott där i 46 år och 109 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Monas bostadsområde, på postnummer 833 51, är 318 374 kr per år och 9,55 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Strömsund där Monas ingår. Monas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 24.
Förutom Mona bor också Leif Lennart Nilsson på adressen. Där har han bott i 46 år och 127 dagar sedan han först registrerades där den 28 februari 1980. På adressen finns också en hund registrerad som Mona är ägare till. Mona är gift med Leif Lennart Nilsson .
Monas nästa födelsedag är om 162 dagar då hon fyller 66 år. Hennes namnsdag är om 303 dagar och hennes nästa jubileum är när hon fyller 70 år om 4 år och 162 dagar (en lördag).
Namnet Mona är 'Kortform av Monika'.
Mona har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Mona i Sverige Mona Örjansdotter Johansson i Lidingö, Mona Sahlin i Nacka och Mona Rahm i Adelsö.
Informationen om Mona kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Mona Nilsson
Var bor Mona?
Hur gammal är Mona?
Mona Nilsson är 65 år gammal och föddes den 14 december 1960. Hon fyller 66 år den 14 december.
Har Mona några bolagsengagemang?
Mona har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Mona några fordon?
Är Mona gift?
Mona är gift med Leif Lennart Nilsson.
Vilket telefonnummer har Mona?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Mona.
Vilket stjärntecken har Mona?
Mona har stjärntecknet Skytten.
I vilken kommun är Mona folkbokförd?
Mona Nilsson är folkbokförd i Strömsund kommun.
Vilket län tillhör Mona?
Mona Nilsson tillhör Jämtland.
Vilken församling tillhör Mona?
Mona Nilsson tillhör Tåsjö församling.