7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-03

Maria Elisabet Eriksson

Årsinkomst: Kolla Marias lön anonymt

Personnummer: 19610104- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 65 år

Födelsedag: 4 januari 1961

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 28 februari

Stjärntecken: Stenbocken

Namnregistrering

Personnamn: Maria Elisabet Eriksson

Förnamn: Maria Elisabet

Tilltalsnamn: Maria

Efternamn: Eriksson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1985-01-02

Gatuadress: Båtsman Rems gata 76

Postnummer: 422 57

Postort: Hisings Backa

Församling: Backa församling (148020)

Kommun: Göteborg (1480)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Maria

Maria Eriksson är en 65 årig kvinna och bosatt på Båtsman Rems gata 76 i Hisings Backa. Hennes bostad är ett kedjehus på 115 kvm . Hon flyttade in på adressen den 2 januari 1985 och har sammanlagt bott där i 41 år och 182 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Maria

Informationen om Maria kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Maria Eriksson?

Vad tjänar Maria?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Marias
Kreditstatus?

Nyfiken på Marias Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Båtsman Rems gata 76

Latitud: 57.757577   |   Longitud: 11.963724

Registrerat på adressen


Båtsman Rems gata 76
422 57 Hisings Backa

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
GÖTEBORGS STYRKELYFTARKLUBB Status Aktiv
Ansvarig Lön
Aktiv


Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
SCHÄFER Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2017-08-16 (8 år) Ägare Maria Eriksson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2017-08-16 (8 år) Maria Eriksson Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Maria kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Maria hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Marias bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Tomträtt

Bostadstyp: Kedjehus

Boarea: 115 kvm

Byggår: 1984

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Maria har inga bolagsengagemang


Mer om Maria


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

65 år (och 180 dagar)

Födelsedag

04 januari (en måndag om 185 dagar)

Födelsedatum

1961-01-04 (en onsdag för 23 921 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 4 år och 185 dagar (en lördag)

Maria Eriksson är en 65 årig kvinna och bosatt på Båtsman Rems gata 76 i Hisings Backa. Hennes bostad är ett kedjehus på 115 kvm . Hon flyttade in på adressen den 2 januari 1985 och har sammanlagt bott där i 41 år och 182 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Marias bostadsområde, på postnummer 422 57, är 421 855 kr per år och 1,95 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Göteborg där Marias ingår. Marias lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 283.

Förutom Maria bor också Ove Eriksson på adressen. Där har han bott i 41 år och 182 dagar sedan han först registrerades där den 2 januari 1985. På adressen finns också en hund registrerad som Maria är ägare till. Maria är gift med Ove Eriksson .

Marias nästa födelsedag är om 185 dagar då hon fyller 66 år. Hennes namnsdag är om 240 dagar och hennes nästa jubileum är när hon fyller 70 år om 4 år och 185 dagar (en lördag).

Namnet Maria är 'Bibliskt namn, eg. grekisk form av det arameiska namnet Mariam (= Mirjam) med omtvistad bet'.

Maria har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Maria i Sverige Maria Forsblom i Ekerö, Maria Kihlstedt i Falkenberg och Maria Persdotter i Motala.

Informationen om Maria kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Maria Eriksson