7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-17

Carl Johan Strömberg

Årsinkomst: Kolla Johans lön anonymt

Personnummer: 19610109- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 65 år

Födelsedag: 9 januari 1961

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 27 december

Stjärntecken: Stenbocken

Namnregistrering

Personnamn: Carl Johan Strömberg

Förnamn: Carl Johan

Tilltalsnamn: Johan

Efternamn: Strömberg

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1984-09-11

Gatuadress: Stenviksvägen 7

Postnummer: 311 43

Postort: Falkenberg

Församling: Falkenbergs församling (138201)

Kommun: Falkenberg (1382)

Län: Halland (13)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Johan

Johan Strömberg är en man på 65 år som bor på Stenviksvägen 7 i Falkenberg. Johans bostad är en villa på 176 kvm . Där har han bott i 41 år och 279 dagar sedan han flyttade in den 11 september 1984. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Johan

Informationen om Johan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Johan Strömberg?

Vad tjänar Johan?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Johans
Kreditstatus?

Nyfiken på Johans Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Stenviksvägen 7

Latitud: 56.875592   |   Longitud: 12.523547

Registrerat på adressen


Stenviksvägen 7
311 43 Falkenberg

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
LAGOTTO ROMAGNOLO Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2018-06-17 (8 år) Ägare Lena Cebelius Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2018-06-17 (8 år) Lena Cebelius Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Johan kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Johan hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Johans bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 176 kvm

Byggår: 1973

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
3-C Production AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot, VD, Ordförande Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 100% Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 6,1 Vinst (MSEK) 0
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot, VD, Ordförande 100% 2024 6,1 0

Mer om Johan


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

65 år (och 159 dagar)

Födelsedag

09 januari (en lördag om 206 dagar)

Födelsedatum

1961-01-09 (en måndag för 23 900 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 4 år och 206 dagar (en torsdag)

Johan Strömberg är en man på 65 år som bor på Stenviksvägen 7 i Falkenberg. Johans bostad är en villa på 176 kvm . Där har han bott i 41 år och 279 dagar sedan han flyttade in den 11 september 1984. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Johans postnummer, 311 43, är medelinkomsten 584 489 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 0,32 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Johan och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Falkenberg där Johan ingår. Johans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 48.

Johan bor tillsammans med Lena Cebelius. Hon är en 65 årig kvinna som flyttade in den 4 mars 1961 och har bott där totalt 65 år och 105 dagar. På adressen finns en hund (som Johan inte är ägare till). Han är gift med Lena Cebelius .

På Johans nästa födelsedag fyller han 66 år. Den inträffar om 206 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 4 år och 206 dagar (en torsdag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 193 dagar.

Namnet Johan är 'Svensk form av Johannes'.

Johan har 1 bolagsengagemang ( 3-C Production AB ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Johan i Sverige Johan Jacobsson i Katrineholm, Johan Hedberg i Uppsala och Johan Yilmaz i Bagarmossen.

Informationen om Johan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Johan Strömberg